رایت وود ۶۵۹؛ فضای هنری متفاوت در شیکاگو (+عکس)

رایت وود ۶۵۹ یک طرح خصوصی و غیر تجاری است که هدف اصلی آن ایجاد اتمسفری جدید برای توسعه منابع فرهنگی خواهد بود. به عنوان مکانی مدرن معرفی می شود که به برگزاری نمایشگاه های هنری، معماری و گردهمایی های اجتماعی اختصاص خواهد یافت.

موبنا؛ رکسانا دانیالی – یک فضای هنری جدید در شهر شیکاگو به همت تادائو آندو طراحی شده که قرار است در تاریخ دوازدهم اکتبر ۲۰۱۸ بازگشایی شود. تادائو آندو معمار مشهور ژاپنی متولد سال ۱۹۴۱ است که معمولا در تمام پروژه های خود، از بتن به عنوان ماده اولیه غالب طرح استفاده می کند. رایت وود ۶۵۹ به عنوان مکانی مدرن معرفی می شود که به برگزاری نمایشگاه های هنری، معماری و گردهمایی های اجتماعی اختصاص خواهد یافت. این فضای هنر محور در ساختمانی متعلق به دهه ۱۹۲۰ واقع در شیکاگو، شکل گرفته است. تادائو آندو با تکیه بر حجم های بتنی و تامین نور طبیعی در طراحی این مکان منحصر به فرد، مجتمع آپارتمانی سابق را تبدیل به جایگاه تجربیات معاصر در هنر و معماری کرده است.

رایت وود ۶۵۹ یک طرح خصوصی و غیر تجاری است که هدف اصلی آن ایجاد اتمسفری جدید برای توسعه منابع فرهنگی خواهد بود. اولین نمایشگاه این فضای هنری شامل بیش از ۱۰۰ نقاشی، عکس و مدل از لو کوربوزیه معمار، طراح و نقاش سرشناس سوئیسی است که از بنیاد لو کوربوزیه به امانت گرفته خواهند شد. همچنین در این نمایشگاه شاهد ۱۰۶ مدل از پروژه های معماری لو کوربوزیه با مقیاس کوچک نیز خواهیم بود.

 منبع: پول نیوز

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 14 =

دنبال کنید @ اینستاگرام