لامپ هوشمند «فلاکسو» (+فیلم و عکس)

لامپ هوشمند فلاکسو هنگامی که به طور کامل روشن شده است، خروجی نور ۲۸۰۰ لومن را ارائه می کند و ال‌ای‌دی های قرمز، سبز و آبی امکان ایجاد نورهای رنگی روی سقف را فراهم می کنند.

موبنا؛ محمدمهدی حیدرپور – لامپ هوشمند فلاکسو (FLUXO) یک لامپ آویز پیشرفته و نوآورانه است که از ابعادی برابر با ارتفاع ۷۴ میلیمتر و قطر ۳۰۰ میلیمتر بهره می برد و یه یک کابل یکپارچه شده با طول قابل تنظیم از ۲۱ سانتیمتر تا ۱۰۰ سانتیمتر مجهز شده است. این لامپ آویز هوشمند از طراحی زیبا و ساده ای سود می برد و بدنه گرد آن اجازه می دهد تا با دکورهای داخلی مختلف ترکیب شود.

هیت سینک لامپ آویز هوشمند فلاکسو از آلومینیوم آنودایز ساخته شده و چراغ های ال‌ای‌دی (LED) آن در پس یک منتشرکننده ضد بازتابش بادوام به منظور افزوش دوام و بهبود زیبایی شناسی قرار گرفته اند.

لامپ هوشمند فلاکسو هنگامی که به طور کامل روشن شده است، خروجی نور ۲۸۰۰ لومن را ارائه می کند و ال‌ای‌دی های قرمز، سبز و آبی امکان ایجاد نورهای رنگی روی سقف را فراهم می کنند. چراغ های ال‌ای‌دی باکیفیت این محصول از طول عمری تا ۶۰ هزار ساعت برخوردار هستند.

با استفاده از فناوری بلوتوث، فلاکسو می تواند به صورت بی سیم با گوشی هوشمند کاربر ارتباط برقرار کرده و از طریق یک اپلیکیشن اختصاصی می توان از راه دور آن را کنترل کرد. به عنوان یک چراغ هوشمند، فلاکسو نورهای مورد علاقه کاربر در دوره های زمانی مختلف را فرا گرفته و بر همین اساس می تواند نور دلخواه وی را پیش بینی کند. فلاکسو به حسگر شناسایی حضور مجهز است و به صورت اتوماتیک می تواند هنگام ورود فردی به اتاق روشن شود. با خروج وی، این چراغ نیز برای صرفه جویی در مصرف انرژی خاموش می شود.

دنبال کنید @ اینستاگرام