ورود به نرم افزار همراه بانک دی از طریق اثر انگشت

در پی ارتقای سیستم بانکداری الکترونیک بانک دی ، ورود مشتریان به نرم افزار همراه بانک از طریق اثر انگشت ممکن شد.

موبنا – به گزارش موبنا به نقل از اداره روابط عمومی بانک دی، محمد علی بخشی زاده، معاون فناوری اطلاعات و بانکداری الکترونیک بانک دی با اعلام این خبر گفت: نسخه جدید نرم افزار همراه بانک دی با به روز رسانی قابلیت های جدید خدمت رسانی به مشتری و محیطی کاربرپسند با تلاش کارشناسان اداره توسعه نرم افزار و اطلاعات پایه این معاونت در دسترس مشتریان قرار گرفته است.
محمد علی بخشی زاده، معاون فناوری اطلاعات و بانکداری الکترونیک بانک دی با اشاره به اهمیت کاربرپسند بودن نرم افزار های بانکی گفت: بانک دی در راستای توسعه بانکداری الکترونیک و ایجاد سهولت و امنیت بیشتر در عملیات بانکی اقدام به ایجاد قابلیت های جدیدی در نسخه نرم افزار همراه بانک دی کرده است که امکان پاسخگویی مطلوب را بر اساس نیاز مشتریان فراهم می آورد.
بخشی زاده با بیان این که کاهش میزان تردد های شهری به منظور دریافت خدمات بانکی و کاهش آلودگی های زیست محیطی از جمله مزایای توسعه بانکداری الکترونیک است ، افزود: بانک دی در راستای ایفای نقش در حوزه مسئولیت اجتماعی خود و نیز تامین رفاه حال مشتریان ، نرم افزار همراه بانک دی را با افزودن قابلیت های کاربردی و روزآمد ارتقاء داده است.
وی افزود: یکی از مهمترین قابلیت های نسخه جدید همراه بانک دی امکان ورود به نرم افزار از طریق اثر انگشت کاربر است که موجب افزایش ضریب امنیت است و کاربران می توانند در سیستم عامل اندروید از این مزیت استفاده کنند.
بخشی زاده همچنین بروزرسانی خودکار صفحه در نسخه سیستم عامل iOS را از دیگر قابلیت های نسخه جدید نرم افزار همراه بانک دی برشمرد و گفت: امکان افزودن گیرندگان وجه (تماس ها) و ذخیره کارت، سپرده، یا شماره شبا پس از انتقال وجه نیز در نسخه جدید این سیستم عامل ایجاد شده است.
معاون فناوری اطلاعات و بانکداری الکترونیک بانک دی همچنین از امکان پرداخت اقساط سایر بانک ها در نسخه جدید همراه بانک دی خبر داد و افزود: اضافه شدن کارپوشه، درخواست ورود مجدد پس از عدم استفاده به مدت ۱۰ دقیقه، جهت امنیت بیشتر، بهبود اطلاعات رسید تراکنش¬ها و ارتقای رابط کاربری و رفع برخی ایرادات جزئی از دیگر قابلیت های نرم افزار همراه بانک دی در نسخه جدید می باشد.
گفتنی است نرم افزار همراه بانک دی، خدمات متنوع و گوناگونی در بخش سپرده ها، کارت های مشتری، اطلاعات و عملیات تسهیلات، عملیات رایج بانکی(انتقال وجه، پایا، ساتنا و…) عملیات پرداخت (پرداخت قبوض خدماتی، جرایم رانندگی و شارژ تلفن همراه) و ارائه اطلاعات مورد نیاز مشتری از جمله نرخ روزانه ارز، فهرست شعب بانک دی، محاسبه شبا ارائه می دهد که به صورت دوره ای بنا بر ضرورت و نیاز مشتریان و تحولات صنعت بانکداری، بروز رسانی شده و از طریق سایت بانک دی در دسترس قرار می گیرد.

دنبال کنید @ اینستاگرام