بیمه سامان با همکاری «جیرینگ» آنلاین خسارت می‌دهد

بیمه سامان با همکاری «جیرینگ» آنلاین خسارت می‌دهد

به منظور تسهیل فرآیند صدور بیمه‌نامه و پرداخت خسارت به مشتریان، انواع خدمات بیمه سامان به صورت آنلاین به‌زودی آغاز می‌شود.

موبنا – به گزارش موبنا به نقل از روابط عمومی بیمه سامان، توافق همکاری این شرکت و “جیرینگ” درحاشیه نشست توسعه همکاری بین دو شرکت با حضور احمدرضا ضرابیه مدیرعامل شرکت بیمه سامان و مهرداد خطیبی مدیرعامل شرکت جیرینگ گرفته شد.
براساس این گزارش، این همکاری زمینه پرداخت خسارت آنلاین که یکی از پیش نیازهای اساسی دیجیتالی شدن صنعت بیمه است را فراهم خواهد کرد.
این گزارش می‌افزاید، در این نشست، ضمن تبادل راهکارهای توسعه همکاری در زمینه فروش بیمه‌نامه آنلاین با توجه به نیاز اصلی بیمه‌گذاران و بهره‌گیری از فناوری اطلاعات با هدف ارائه خدمات پس از فروش بیمه‌ای در حوزه پرداخت خسارت، اهداف این همکاری تدوین شد و با امضای تفاهم‌نامه‌ای رسمی بین دو شرکت این فعالیت مهم آغاز خواهد شد.
گفتنی است، بیمه سامان و شرکت پرداخت اول کیش (جیرینگ) با توجه به پتاسیل بالای هر دو شرکت در زمینه زیرساخت‌های فناوری اطلاعات، در ابتدا، با فروش بیمه‌نامه‌های آنلاین تجهیزات الکترونیکی (پرداخت همراه)، بیمه‌نامه شخص ثالث، بیمه‌نامه درمان انفرادی، بیمه مسافرتی، بیمه حوادث و آتش‌سوزی وبیمه‌نامه‌های مبتنی بر اینشورتک‌ها صورت می‌پذیرد.

دنبال کنید @ اینستاگرام