بازدید مدیرعامل بانک کشاورزی از ادارات مرکزی

رییس هیات‌مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی با هدف تعامل،دیدار و آگاهی از آخرین وضعیت و پیشرفت برنامه ها، صبح روز یکشنبه هشتم مهرماه از ادارات مختلف مرکزی بازدید و با مدیران وکارکنان این بانک دیدار و گفت وگو کرد.

موبنا – به گزارش موبنا به نقل از روابط عمومی بانک کشاورزی،روح اله خدارحمی در این دیدار سرزده با حضور درحوزه اعتبارات و بانکداری شرکتی،در جلسه با مدیران گروه اعتبارات مدیریت های شعب این بانک در استان های همدان،مازندران،کهگیلویه و بویر احمد،گیلان و لرستان نیز شرکت کرد.
وی در این جلسه با اشاره به نقش بانک کشاورزی در اجرای طرح توسعه اشتغال پایدار روستایی و عشایری افزود: مرحله نخست این طرح با موفقیت انجام و کل اعتبار تخصیصی جذب شد.
خدارحمی با بیان اینکه مرحله دوم پرداخت تسهیلات این طرح نیز با اختصاص اعتبارجدید در شش ماهه دوم سال آغاز خواهد شد، خاطر نشان کرد: انتظار می رود مدیریت های شعب بانک در استان ها در جذب اعتبارات این طرح سرعت بیشتری داشته باشند.
مدیرعامل بانک کشاورزی قبل از این دیدار در جمع کارکنان اداره کل مبارزه با پولشویی این بانک حاضر شد و به ضرورت و جایگاه محورها و برنامه های مربوط به مبارزه با پولشویی در فعالیت های بانکی اشاره و تأکید کرد: باید ۱۰۰درصد برنامه های تدوین شده بانک کشاورزی در این حوزه تحقق یابد.
بر اساس این گزارش،خدارحمی در جریان این بازدید، در ادارات کل اعتبارات و هدایت سرمایه گذاری،بانکداری شرکتی و همچنین معاونت امور مجامع شرکت های این بانک نیز حضور یافت و با مدیران و کارکنان این واحدها از نزدیک دیدار و گفت و گو کرد.

دنبال کنید @ اینستاگرام