حمایت شرکت مخابرات ایران از استارتاپ‌ها در نمایشگاه تلکام ۲۰۱۸

شرکت مخابرات ایران با توجه به اهمیت کسب‌وکارهای نوین و نقش استارتاپ ها در توسعه حوزه ICT کشور در نمایشگاه ایران تلکام ۲۰۱۸ از ۸ استارتاپ خدمات محور حمایت می‌کند.

موبنا – به گزارش موبنا به نقل از ستاد خبری گروه مخابرات ایران، با توجه به نفوذ فزاینده کسب‌وکارهای نوین که به‌خصوص در عرصه خدمات از بازیگران مهم فضای کسب‌وکار و اکوسیستم ارتباطات کشور هستند، شرکت مخابرات ایران از ۸ استارتاپ مهم این حوزه در نمایشگاه تلکام حمایت به عمل می‌آورد.
بر اساس این گزارش، چابکی و خلاقیت و انرژی فراوان این کسب‌وکارهای نوپا در کنار بدنه سازمان‌یافته شرکت مخابرات ایران به‌عنوان بزرگ‌ترین اپراتور کشور می‌تواند در رشد و توسعه بازار ارتباطات و خدمات کشور نقش مؤثری داشته باشد.
حمایت از ایده‌های نوین کسب‌وکارهای خلاق کشور، گشاینده مسیری برای تحقق اقتصادی کارآمد و فناوری محور است که شرکت مخابرات ایران با توجه به ظرفیت‌های گسترده نیز در همین راستا به دنبال ایفای نقش خود در حمایت از کسب‌وکارهای نوین است.
شرکت سلامت الکترونیک “برکت” و استارتاپ “آزمایش آنلاین” با حوزه فعالیت سلامت‌محور، استارتاپ “سامانه ملی اصناف کشور” با حوزه فعالیت دایرکتوری اصناف و همچنین استارتاپ خدمات آنلاین «اسپاد» در حوزه خدمات آنلاین شهروندی ازجمله کسب‌وکارهایی هستند که در نمایشگاه تلکام با شرکت مخابرات ایران همراه و همگام هستند.
همچنین شرکت “رابین اندیشه پایا” و استارتاپ وب‌سایت آموزش مجازی «دی» در حوزه‌های آموزش و تولید محتوا از دیگر استارتاپ های موردحمایت شرکت مخابرات ایران می‌باشند.
این گزارش می‌افزاید شرکت “حفاظ الکترونیک میثاق” در حوزه مدیریت پخش مکانیزه و موسسه فرهنگی “آرین وب پارس” با حوزه فعالیت مخابراتی، استارتاپ هایی هستند که به‌عنوان همکار مخابرات در نمایشگاه تلکام ۲۰۱۸ معرفی می‌شوند.
در نمایشگاه ایران تلکام امسال ۱۳۰ شرکت خصوصی، ۱۶ شرکت دولتی و ۲۰ شرکت خارجی حضور پیدا می‌کنند.

دنبال کنید @ اینستاگرام