رونمایی از لپ‌تاپ جدید هوآوی

با توجه به گمانه زنی های منتشر شده، به نظر می رسد هوآوی در ۲۴ مهر ماه، از دستگاه هایی بیشتر از گوشی های جدید خود رونمایی می کند.

موبنا – هوآوی هم اکنون خود را برای رونمایی از پرچم داران جدید خود یعنیHuawei Mate 20  و Huawei Mate 20 Pro در تاریخ ۱۶ اکتبر یا همان ۲۴ مهر ماه آماده می کند، ولی به نظر می رسد این شرکت محصول دیگری را نیز برای بیشتر شگفت زده کردن کاربران در این مراسم در نظر گرفته است.

عکس های زیر از دو لپ تاپ در شبکه اجتماعی معروف چینی Weibo به نمایش گذاشته شده و با توجه به شباهت آنها به لپ تاپ های عرضه شده اخیر هوآوی، این سوال را ایجاد کرده که آیا Kael reckons همان سری جدید MateBook هواوی است؟

 

 

قطعاً این لوگو آشنا به نظر نمی رسد اما رنگ های نقره ای و خاکستری تیره این مدل ها تطابق کاملی با رنگ ها و شکل بدنه لپ تاپ Huawei MateBook X Pro دارد.

بسیاری از کاربران هوآوی امیدوارند که این لپ تاپ ها همان نسخه ارتقا یافته Huawei MateBook X Pro با کارت گرافیکی Nvidia RTX  باشد اما بیشتر به نظر میرسد این MateBook ها لپ تاپ هایی میان رده باشند چرا که خود Huawei MateBook X Pro اصلاً مدل کهنه ای محسوب نمی شود و به علاوه فاصله زمانی عرضه آن نسبت به کارت های RTX چندان زیاد نبوده است.

متاسفانه در حال حاضر اطلاعات بیشتری در مورد مشخصات نرم‌افزاری و فنی، قیمت و سایر موارد مرتبط با این محصول به ظاهر جدید منتشر نشده است و برای اطلاع از جزییات بیشتر باید همچنان منتظر بود.

با این حال به گفته ی یک منبع موثق قرار است از لپ تاپ جدید Huawei MateBook همزمان با Huawei Mate 20 در انگلستان رونمایی شود و در این مراسم اطلاعات بیشتری در این ارتباط منتشر خواهد شد.

دنبال کنید @ اینستاگرام