برگزاری جلسه ارزیابی عملکرد شعب استان فارس با حضور عضو هیئت‌مدیره

جلسه بررسی عملکرد شعب استان فارس با حضور عباس نجفی عضو هیئت‌مدیره، برخی از مدیران ستادی، مدیر شعب و روسای شعب استان در شهر شیراز برگزار شد.

موبنا – به گزارش موبنا، نجفی در این جلسه با تأکید بر اینکه شعب اهداف خود را به‌صورت پروژه هدف‌گذاری و پیگیری کنند، اظهار داشت: اگر می‌خواهیم در آینده موفق باشیم باید بر اساس برنامه‌ریزی منسجم و دقیق و بر مبنای تعریف یک پروژه راهبردی و هدفمند حرکت کنیم.

وی گفت: پروژه درراستای دستیابی به اهداف بخش‌های مختلف نظیر تجهیز منابع، پرداخت تسهیلات، وصول مطالبات، خدمات ارزی و… تعریف شود. عضو هیئت‌مدیره بانک توسعه تعاون افزود: همکاران شعب باید نسبت به اهداف و چارچوب پروژه آشنایی کامل داشته باشند تا در پایان سال به نتایج خوبی دست پیدا کنند.

عضو هیئت‌مدیره با اشاره به تأثیر مثبت خودارزیابی در فواصل مختلف اظهار کرد: خودارزیابی به ما در شناسایی نقاط مثبت و منفی کمک می‌کند همچنین اگر در مسیر حرکتی دچار اختلال باشد مشخص می‌شود.

ایشان تصریح کرد: مهم‌ترین هدف ما در کنار حمایت از بخش تعاون و بهبود وضعیت فعلی شعب است.

وی با رضایت از روند جذب منابع ارزان‌قیمت توسط شعب فارس در سال جاری، گفت: جذب منابع ارزان و گران‌قیمت باید در راستای اهداف شعبه باشد.

هادی بختیار مدیر شعب استان فارس نیز در این جلسه عملکرد مدیریت شعب استان و اهداف آن را برای رسیدن به برنامه‌های تعیین‌شده را بیان کرد.

در ادامه جلسه، عملکرد شعب استان در تمامی شاخص‌های ابلاغی موردبررسی قرار گرفت و نقاط ضعف و قوت شعب مشخص گردید.

گفتنی است در این جلسه، مدیران ستادی امور شعب، امور طرح و برنامه و امورمالی نیز نقطه نظرات و راهکارهای خود را در راستای بهبود عملکرد و ارتقاء شعب تبیین کردند.

شایان‌ذکر است عضو هیئت‌مدیره بانک در ادامه سفر خود به استان فارس از شعب انقلاب، فرهنگ شهر و امیرکبیر شهر شیراز بازدید و ضمن گفتگو با همکاران، از نزدیک عملکرد این شعبه‌ها را موردبررسی قرارداد.

وی همچنین با حضور در منزل همکار رضا زردشت (فرزند شهید) ضمن تسلیت ایام عاشورا یاد و خاطره شهید والامقام صفرعلی زردشت که با فدای جان خود عزت و اقتدار ایران اسلامی را در جهان پرآوازه کرد را گرامی داشت و با اهدا لوح سپاس از همسر شهید قدردانی کرد.

دنبال کنید @ اینستاگرام