بانک تجارت در مازندران ۱۸۰۰ شغل ایجاد کرد

بانک تجارت در استان مازندران با پرداخت تسهیلات به بنگاه های کوچک و متوسط زمینه اشتغال ۱۸۱۸ نفر را فراهم کرده است.

موبنا – به گزارش موبنا به نقل از روابط عمومی بانک تجارت، محمود چالویی اشرفی مدیر شعب این بانک در استان مازندران طی نشست خبری با اصحاب رسانه با بیان اینکه یکی از اهداف اصلی بانک تجارت تکمیل سبد خدمات مالی در راستای ارزش آفرینی و افزایش رضایتمندی مشتریان است اظهار داشت: بر همین اساس بانک تجارت طیف گسترده ای از خدمات ویژه را به مشتریان بزرگ در بازارهای هدف بانک ارائه می کند.
وی یکی از محورهای توسعه جوامع پیشرفته را تامین انرژی دانست و افزود: بانک تجارت نیز با این رویکرد، ۲۷۰ میلیارد ریال به سه نیروگاه تولید برق در مقیاس کوچک تسهیلات پرداخت کرده است که به زودی شاهد بهره برداری آن خواهیم بود.
چالویی یکی دیگر از رویکردهای این بانک را حمایت از بنگاه های کوچک و متوسط بیان کرد وگفت: ۴۵۰ میلیارد ریال تسهیلات به متقاضیان ثبت نام شده در سامانه بهین یاب صنعت،معدن و تجارت استان پرداخت شده است.
وی افزود: در راستای حمایت از نهادهای حمایتی نظیر ستاد دیه، کمیته امداد ،سازمان بهزیستی دو هزار و ۴۸۷ متقاضی به بانک تجارت مازندران معرفی شده که از این تعداد ۲۰۰۶ نفر از ۵۱۸ میلیارد و ۲۱۲ میلیون ریال تسهیلات بهره مند شدند.
مدیر شعب بانک تجارت با اعلام اینکه این مدیریت در سال ۹۶ به ۶ هزار و ۶۳۴ متقاضی تسهیلات مبلغ هشت هزار و ۲۱۵ میلیارد ریال تسهیلات پرداخت کرده است افزود: از این میزان تسهیلات ۵۶۶ میلیارد ریال به بخش کشاورزی، ۲ هزار و ۳۴۶ میلیارد ریال به بخش صنعتو معدن، یکهزار و ۳۵ میلیارد ریال به بخش خدمات و ۲۴۸ میلیارد ریال برای ازدواج اختصاص داده شده است . چالویی افزود: با پرداخت تسهیلات اشاره شده تاکنون زمینه اشتغال یکهزار و ۸۱۸ نفر فراهم شده است.
وی گفت : ۱۸۳ هزار کاربر تلفن بانک ،۱۹۳ هزار کاربراینترنت بانک، ۲۵۶ هزار کاربر موبایل بانک، ۲۰هزار دستگاه کارت خوان فروشگاهی و ۱۲۶ دستگاه خودپرداز بانک تجارت در استان مازندران فعال هستند.
چالویی در خاتمه خاطر نشان کرد: مدیریت بانک تجارت استان مازندران در صدور ضمانت نامه رتبه اول استانی را در میان بانک های دیگر به خود اختصاص داده است.

دنبال کنید @ اینستاگرام