با توسعه زیرساخت‌های فضای مجازی نطنز قطب گردشگری می‌شود

وزیر ارتباطات و‌فناوری اطلاعات با بیان اینکه توسعه زیرساخت می تواند ظرفیت های فضای مجازی برای تبدیل شدن منطقه به قطب گردشگری را به به فعلیت برساند، گفت: شهرستان نطنز از نظر ارتباطی در استان و کشور وضعیت خوبی دارد و‌ تلاش می شود مطالبات باقی مانده تا پایان سال اجرایی شود.

موبنا – به گزارش موبنا به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و‌فناوری اطلاعات، محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در دومین روز از سفر به استان اصفهان به شهرستان نطنز رفت و در شورای اداری این شهرستان با اظهار رضایت از وضعیت ارتباطات منطقه گفت: توسعه در حوزه ارتباطات این شهرستان قابل توجه و برای من راضی کننده است اما هنوز کمبودهایی در این حوزه وجود دارد که تلاش می شود تا پایان سال تکمیل و برطرف شود.
وی افزود: با جدیت مباحث باقی مانده را پیگیری می کنیم تا کمک خوبی به بخش گردشگری این منطقه داشته باشیم چراکه با توسعه زیرساخت ها، ظرفیت های خوبی پدید می آید.
آذری جهرمی با بیان اینکه فضای مجازی ظرفیت بی نظیری را فراهم می کند تا این منطقه به عنوان یکی از مقاصد مهم گردشگری شناخته شود، اظهار کرد: با چنین رویکردی اقتصاد این شهرستان متحو و شکوفا خواهد شد.
وزیر ارتباطات که در دانشگاه پیام نور نطنز سخن می گفت در پایان دفتر ایده پروری، کسب و‌کار نوپا و اشتغالزایی را در این دانشگاه افتتاح کرد.
وی همچنین به روستای طامه این شهرستان سفر کرد و‌ پروژه اینترنت پرسرعت این روستا را به صورت نمادین افتتاح کرد.

دنبال کنید @ اینستاگرام