کسب عنوان برترین واحد صنعتی و اقتصادی؛

درخشش شرکت مخابرات ایران در سومین کنگره سراسری برند ملی اقتدار ملی

در سومین کنگره سراسری برند ملی اقتدار ملی، شرکت مخابر ات ایران به عنوان واحد نمونه و ارزش آفرین صنعتی و اقتصادی معرفی و تجلیل شد.

موبنا – به گزارش موبنا به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، در لوح اعطا شده به صورت مشترک از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت به مهندس سید مجید صدری مدیرعامل شرکت مخابرات ایران آمده است: «امروزه کارآفرینی یکی از اساسی‌ترین نیازها برای نیل به پیشرفت و تعالی یک کشور است و نقش آن در توسعه همه جانبه و پایدار چنان برجسته و انکار ناپذیر است که می‌توان آن را بدون تردید نیروی محرک توسعه در همه زمینه‌ها اعم از فرهنگ، اقتصاد، سیاست و جامعه دانست.
اینک که با استعانت از آفریدگار بی همتا و تکیه بر همت والا با قدم‌های استوار در این راه پرفراز و نشیب گام نهاده و با اعتماد به نفس، پشتکار در ایجاد اشتغال و توسعه آن نقش داشته‌اید و در ارزیابی صورت گرفته در سومین کنگره سراسری برند ملی اقتدار ملی به عنوان واحد نمونه صنعتی و اقتصادی برگزیده شده‌اید این لوح سپاس به شما اعطا می‌گردد.
امید است با استعانت از ایزد یکتا همواره سربلند و در راستای خدمت به میهن عزیزمان ایران اسلامی موفق و سربلند باشید.»
گفتنی است، این کنگره در راستای سیاست‌های برنامه ششم توسعه فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی ایران و حمایت از کالای ایرانی، دفتر حمایت از مالکیت صنعتی وزارت صنعت، معدن وتجارت، برگزار می‌شود.
لازم به ذکر است که شرکت مخابرات ایران، به عنوان نخستین و بزرگترین اپراتور در حوزه ارتباطات کشور و با توجه به گستردگی حوزه فعالیت خود نقش موثری در ایجاد اشتغال، محرومیت زدایی و شکوفایی اقتصادکشور دارد.

دنبال کنید @ اینستاگرام