مواد غذایی را هوشمند نگهداری کنید! (+فیلم و عکس)

ظرف هوشمند نئو با استفاده از حسگرهای داخلی می تواند مصرف مواد موجود در خود را ردیابی کرده و با دنبال کردن شاخص های کلیدی تغذیه ای به کاربر در تحقق اهداف سلامت کمک می کند.

موبنا؛ محمدمهدی حیدرپور – “نئو” نه تنها می تواند به عنوان ظرفی برای ذخیره مواد غذایی مورد نیاز شما بکار گرفته شود بلکه به ردیابی اهداف سلامتی نیز کمک می کند. نئو ظرف منحصر به فرد و نوآورانه ای محسوب می شود که به فناوری بلوتوث مجهز شده و از پلاستیک فاقد بیسفنول ای (BPA) برای نگهداری ایمن از مواد غذایی ساخته شده است.

ظرف هوشمند نئو با استفاده از حسگرهای داخلی می تواند مصرف مواد موجود در خود را ردیابی کرده و با دنبال کردن شاخص های کلیدی تغذیه ای به کاربر در تحقق اهداف سلامت کمک می کند. افزون بر این، فناوری بلوتوث امکان ارتباط بی سیم نئو با موبایل هوشمند یا تبلت کاربر را فراهم کرده و اطلاعات دقیق ردیابی را با توجه به مواد غذایی موجود در آن نمایش می دهد.

اپلیکیشن اختصاصی نئو دستورالعمل های سلامتی را ارائه می کند و این ظرف قادر است به طور خودکار نسبت های مواد اولیه دستورالعمل را برای پخت غذایی خوش طعم تنظیم کند. ظرف هوشمند نئو پیش از فساد مواد غذایی درون آن به شما هشدار می دهد. باتری قابل شارژ نئو از عمر چند ماهه بین هر بار شارژ برخوردار است. تیم نئو در حال تامین مالی پروژه خود است و پیش سفارش این ظرف هوشمند به قیمت ۶۹ دلار صورت می گیرد.

دنبال کنید @ اینستاگرام