یک انتخاب “خاص” برای عاشقان موسیقی!(+فیلم و عکس)

دوستداران موسیقی می توانند با اپلیکیشنی به نام "شارک" بر صدای موسیقی کنترل داشته باشند زیرا فانتوم تنها دارای یک دکمه برای روشن و خاموش کردن دستگاه است.

موبنا؛ محمدمهدی حیدرپور – دوویاله فانتوم به عنوان قدرتمندترین بلندگوی جمع و جوری که تاکنون ساخته شده مورد ستایش عمومی قرار گرفته است. این بلندگوی ۳,۰۰۰ واتی شدت صوت چشمگیر ۹۹ دسی بل را ارائه می کند که چیزی شبیه به سر و صدایی است که هنگام راندن یک موتورسیکلت تجربه می کنید. قیمت پایه بلندگوی فانتوم ۱,۹۰۰ دلار است.

این بلندگوی شگفت انگیز از فناوری آنالوگ دیجیتال هیبرید (ADH) طراحی شده توسط دوویاله سود می برد که سیستمی شامل ترکیب پیچیدگی تقویت آنالوگ (کلاس A) با قدرت و اندازه کوچک تقویت دیجیتال (کلاس D) است. دو ووفر سحرآمیز به فانتوم اجازه می دهند بیت هایی قدرتمند تولید کند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

بلندگوی فانتوم با طراحی ظاهری شیک و جذاب خود ۲۵ پوند (۱۱.۳ کیلوگرم) وزن دارد و محصولی همه کاره محسوب می شود. بدون در نظر گرفتن این که از چه دستگاهی استفاده می کنید، این بلندگو به صورت بی سیم قابل استفاده است. دوستداران موسیقی می توانند با اپلیکیشنی به نام “شارک” بر صدای موسیقی کنترل داشته باشند زیرا فانتوم تنها دارای یک دکمه برای روشن و خاموش کردن دستگاه است.
بدون استفاده از اپلیکیشن، کاربر باید از طریق برنامه ای که اقدام به استریم موسیقی کرده مانند اسپاتیفای یا آی‌تونز کنترل موسیقی و تنظیمات دیگر را انجام دهد. بدون تردید، سرگرم کردن مهمانان با فانتوم تجربه ای متفاوت با آن چه تاکنون داشته اید، خواهد بود.

دنبال کنید @ اینستاگرام