پنت هاوس رویایی در جزیره شناور! (+تصاویر)

پنت هاوس دیدنی و جذاب کوکومو ۸۰ متر بالاتر از سطح دریا قرار می گیرد و از دیگر ویژگی های این جزیره خصوصی می توان به یک عرشه جنگلی، درختان نخل و باغ های عمودی اشاره کرد.

موبنا؛ محمد مهدی حیدرپور – جزیره کوکومو با طراحی آینده‌نگر خود یک جزیره شناور چشمگیر محسوب می شود که توسط مهندسان و طراحان شرمت میگالو پرایوت شکل گرفته است. این جزیره به طور ویژه برای پهلو گرفتن قایق های تفریحی و زیردریایی های خصوصی طراحی شده است.

جزیره کوکومو با ۱۱۷ متر پهنا این امکان را برای قایق های تفریحی فراهم می کند تا در آب های کم عمق نیز به آن وارد و خارج شوند و همچنین زیردریایی ها می توانند در عرشه های زیرآبی آن پهلو بگیرند. این طرح مفهومی برای استفاده از یک قایق تفریحی میگالو، زیردریایی یا مینی زیردریایی ها طراحی شده است.

پنت هاوس دیدنی و جذاب کوکومو ۸۰ متر بالاتر از سطح دریا قرار می گیرد و از دیگر ویژگی های این جزیره خصوصی می توان به یک عرشه جنگلی، درختان نخل و باغ های عمودی اشاره کرد. همچنین، یک عرشه ساحلی برای این جزیره در نظر گرفته شده که استخر شنا و عرشه ای باغ مانند برای صرف غذا در محیط آزاد را ارائه می کند.

جزیره شناور کوکومو با استخرها و آبشارهای بزرگ، دو باشگاه ساحلی، سالن غذاخوری زیرآبی فوق العاده و یک انبار بزرگ برای نگهداری لوازم همراهی می شود. بخشی از این جزیره منطقه اسپا با جکوزی و استخر است و همچنین محل فرود بالگرد و تراس های ساحلی بزرگ که خلیج هایی برای قایق ها و زیردریایی های کوچک هستند برای آن در نظر گرفته شده اند.

دنبال کنید @ اینستاگرام