گزارش سه ماهه دوم 2018

برترین تولیدکنندگان گجت پوشیدنی در جهان (+عکس)

در سه ماهه منتهی به ژوئن ۴.۸ میلیون دستگاه گجت پوشیدنی(بطور ویژه ساعت و مچ بند هوشمند) در بازار جهانی به فروش رسیده که این آمار بیانگر رشد ۳۸.۴ درصدی تقاضای بازار در مقیاس سالانه است.

موبنا؛ سمیه علی اصغری – گجت های پوشیدنی این روزها جز پرطرفدارترین ابزارک های دنیای دیجیتال محسوب می شوند و در این میان ساعت های هوشمند با توجه به کاربرد و راحتی استفاده محبوبیت بیشتری دارند.

در همین رابطه اخیرا مرکز آی دی سی گزارشی را با عنوان برترین تولیدکنندگان گجت هوشمند در سه ماهه دوم ۲۰۱۸ منتشر کرده که برای امروز در پول نیوز بدان خواهیم پرداخت. گفتنی است مرکز آی دی سی آمریکا به عنوان یکی از معتبرترین مراکز آماری و تحقیقات بازار در جهان مطرح است. آی دی سی که همواره گزارش های ارزشمندی را منتشر می کند در سال ۱۹۶۴ میلادی تاسیس شده است و دفتر مرکزی آن در فرامینگهام ماساچوست قرار دارد. گزارش های مرکز آی دی سی از بازار فناوری و تکنولوژی همواره به عنوان سند و مرجع توسط شرکت های مطرح جهان مورد استفاده قرار می گیرد.

با توجه به اطلاعات ارائه شده؛  در سه ماهه منتهی به ژوئن ۴.۸ میلیون دستگاه گجت پوشیدنی(بطور ویژه ساعت و مچ بند هوشمند) در بازار جهانی به فروش رسیده که این آمار بیانگر رشد ۳۸.۴ درصدی تقاضای بازار در مقیاس سالانه است.

در ادامه این مطلب با ۵ کمپانی برتر رده بندی آشنا می شویم:

شماره ۵:

گارمین

فروش جهانی: ۱.۵ میلیون دستگاه

شماره ۴:

هوآوی

فروش جهانی: ۱.۸ میلیون دستگاه

شماره ۳:

فیت بیت

فروش جهانی: ۲.۷ میلیون دستگاه

شماره ۲:

شیائومی

فروش جهانی: ۴.۲ میلیون دستگاه

شماره ۱:

اپل

فروش جهانی: ۴.۷ میلیون دستگاه

 

 منبع: پول نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 14 =

دنبال کنید @ اینستاگرام