نمایشگر «وینت»‌ دوست مشترک گوشی و خودروی شما! (+فیلم و عکس)

با استفاده از فناوری بلوتوث و یک سیستم OBD، وینت به صورت بی سیم با گوشی هوشمند و خودرو ارتباط برقرار کرده و نمایشگر اُلد شفاف آن اطلاعات مهم و اصلی مانند سرعت، دور موتور، زمان، و اعلان های تماس و پیامک را نمایش می دهد.

موبنا؛ محمدمهدی حیدرپور – با استفاده از فناوری بلوتوث داخلی، نمایشگر هدآپ وینت (Vinet) به صورت بی سیم با خودرو و گوشی هوشمند کاربر ارتباط برقرار کرده و نمایشگر شفاف آن اطلاعات مهم را بدون ایجاد اختلال و حواس پرتی در اختیار راننده می گذارد.

وینت نمایشگر هدآپ پیشرفته و کاربردی برای استفاده در داخل خودرو است که از ابعادی برابر با ۱۵ × ۹ × ۷ سانتیمتر سود می برد و نمایشگر تاشو آن اندازه ای برابر با ۱۰.۵ × ۳ سانتیمتر دارد. وینت از طراحی زیبا با قابلیت حمل برخوردار است و ظاهر ساده آن با هر طراحی داخلی خودرو هماهنگ می شود. این گجت به واسطه یک پد جادویی محکم روی داشبورد جای می گیرد.

با استفاده از فناوری بلوتوث و یک سیستم OBD، وینت به صورت بی سیم با گوشی هوشمند و خودرو ارتباط برقرار کرده و نمایشگر اُلد شفاف آن اطلاعات مهم و اصلی مانند سرعت، دور موتور، زمان، و اعلان های تماس و پیامک را نمایش می دهد. همچنین، این نمایشگر هدآپ امکان ناوبری در زمان واقعی را نیز فراهم می کند.

اپلیکیشن اختصاصی وینت داده های سیستم OBD را جمع آوری می کند که این اطلاعات می توانند به تجزیه و تحلیل و پیش بینی مشکلات بالقوه و ارتقا مهارت های رانندگی کمک کنند.

نمایشگر هدآپ وینت به قیمت ۱۹۹ دلار در وب سایت کیک استارتر پیش فروش شده است.

دنبال کنید @ اینستاگرام