بسته‌های رقابتی چینی‌ها برای مقابله با آیفون‌های جدید

شرکت چینی شیوامی برای مقابله با آیفون های جدید چهار محصول خود را در کنار هم با قیمت یکی از آیفون های جدید تولید شده توسط اپل عرضه می کند.

موبنا – در حالی که قیمت گوشی آیفون ایکس آر در بسیاری از بازارهای جهانی از هزار دلار فراتر خواهد رفت و برای بسیاری از مردم دنیا پرداخت چنین پولی برای خرید یک گوشی منطقی به نظر نمی رسد، شیوآمی یک گوشی، یک نوت بوک، یک ساعت هوشمند و یک هدست را در کنار هم با تقریبا همین قیمت عرضه می کند.
نکته جالب اینکه شیوآمی سه بسته رقابتی خود را XR Suit ،XS Suit و XS Max نام نهاده و از این طریق قصد دارد حتی در نام گذاری نیز اپل را تحت الشعاع قرار دهد.
بسته اول که XR Suit نام دارد، حدود ۹۴۵ دلار قیمت دارد و حاوی نوت بوک Mi Notebook Air، ساعت هوشمند Mi Band ۳، هدست بلوتوث مینی و گوشی Mi ۸ SE است.
در بسته XS Suit گوشی هوشمند Mi ۲S، نوت بوک Mi Notebook Air و همان ساعت هوشمند و هدست گنجانده شده و قیمت آن حدود ۱۲۷۰ دلار است.
در نهایت در بسته XS Max لپ تاپ Mi Notebook Pro، گوشی هوشمند Mi ۸، ساعت Mi Band ۳ و هدست بلوتوث Mi قرار گرفته است و قیمت آن ۱۴۰۰ دلار است. باید منتظر ماند و دید این محصولات با استقبال مواجه می شوند یا خیر.

 منبع: مهر 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 4 =

دنبال کنید @ اینستاگرام