زندگی متفاوت در جت کپسول! (+تصاویر)

در شرایطی که خانه شناور جت کپسول می تواند با سرعت حدود ۳.۵ گره حرکت کند، اما در درجه نخست امکان تجربه سبکی متفاوت از زندگی را هدف قرار داده است.

موبنا؛ محمدمهدی حیدرپور – در شرایطی که برخی از مردم به فکر خریدن ملکی مشرف به دریا یا اقیانوس هستند، برخی دیگر انتظارات خود را به سطح جدیدی ارتقا داده و در اندیشه زندگی روی آب هستند. شرکت قایق سازی جت کپسول طرحی مفهومی از خانه ای شناور روی آب را ارائه کرده است که به طور مستقل از شبکه سراسری برق امکان تامین نیروی مورد نیاز خود را دارد.

در شرایطی که خانه شناور جت کپسول می تواند با سرعت حدود ۳.۵ گره حرکت کند، اما در درجه نخست امکان تجربه سبکی متفاوت از زندگی را هدف قرار داده است. این خانه مفهومی برای تامین نیروی مورد نیاز خود به ۴۳۰ فوت مربع پنل های خورشیدی و همچنین توربین های بادی و آبی مجهز است. آب آشامیدنی نیز از طریق تصفیه آب اقیانوس تامین می شود تا برای آشامیدن و آبیاری گیاهان مورد استفاده قرار بگیرد.

هنگامی که قصد ندارید زیاد در معرض نور خورشید قرار بگیرید می توانید به منطقه زندگی که در بخش میانی این خانه قایقی قرار گرفته وارد شوید. این بخش به دو قسمت تقسیم شده که شامل یک عرشه ۲۱۵ فوت مربعی در بالا و یک ناحیه ۱۰۷ فوت مربعی در پایین می شود. بر همین اساس، هم از منظره روی آب و هم زیبایی های طبیعی زیر آب می توانید لذت ببرید.

اگر جت کپسول موفق به جلب نظر سرمایه گذاران برای ساخت این خانه شناور شود، انتظار می رود محصول نهایی برچسب قیمت حدود ۸۰۰ هزار دلاری را یدک بکشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − دوازده =

دنبال کنید @ اینستاگرام