«فول مون»؛ بیگانه‌ای در دنیای موتورسیکلت! (+تصاویر)

رینگ فیبر کربنی ۳۰ اینچی جلو نمای خاصی به این موتور سیکلت بخشیده که در مقام مقایسه ۱۳ اینچ بزرگ‌تر از رینگ جلو دوکاتی ۱۲۹۹ پانی‌گاله و ۱۱ اینچ بزرگ‌تر از رینگ جلو هارلی دیویدسون رود گلاید است.

موبنا؛ محمدمهدی حیدرپور – اخیرا در نمایشگاه موتورسیکلت های سفارشی باد زالتسوفلن در آلمان شرکت اکراپوویچ با مدل مفهومی (کانسپت) فول مون توجهات بسیاری را به سوی خود جلب کرد. این موتورسیکلت مفهومی بیشتر شبیه به یک اثر جذاب هنر مدرن و یا وسیله ای خلاقانه از دنیایی بیگانه به نظر می رسد.

در ساخت موتورسیکلت فول مون حجم قابل توجهی از آلومینیوم و فیبر کربن به کار گرفته شده است. فریم و بدنه این موتورسیکلت به طور کامل از ورق فلزی ساخته شده است. در قسمت عقب اگزوزهای اصلاح شده سفارشی اکراپوویچ خودنمایی می کنند و بدنه نیز بخشی از سیستم اگزوز محسوب می شود و تنها آن را پوشش نداده است.

رینگ فیبر کربنی ۳۰ اینچی جلو نمای خاصی به این موتور سیکلت بخشیده که در مقام مقایسه ۱۳ اینچ بزرگ‌تر از رینگ جلو دوکاتی ۱۲۹۹ پانی‌گاله و ۱۱ اینچ بزرگ‌تر از رینگ جلو هارلی دیویدسون رود گلاید است. فول مون از یک پیشرانه ۱۵۲۴ سی سی و همان گونه که اشاره شد سیستم سفارشی اگزوز اکراپوویچ سود می برد.

از دیگر ویژگی های این موتورسیکلت منحصر به فرد می توان به دیسک ترمز کامپوزیتی در چرخ جلو، سیستم تعلیق هیدرولیکی که امکان پارک عمودی موتورسیکلت را فراهم می کند و دو نوار LED به عنوان چراغ های عقب اشاره کرد. سیستم فرمان فول مون به طور کامل خودکار شده که امکان طراحی کمینه‌گرا با کمترین میزان کابل های قابل مشاهده را فراهم کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × دو =

دنبال کنید @ اینستاگرام