«کرین فیلمبرداری جیبی» برای گوشی‌های موبایل ساخته شد‌ (+فیلم و عکس)

شرکت "مووی"( Muwi) محصولی ارزان برای فیلمبرداری ‌آسان تولید کرده است که قادر به حمل گوشی‌های هوشمند و دوربین‌های تک‌لنزی برای فیلمبرداری در حین حرکت است.

موبنا – امروزه دوربین گوشی‌های هوشمند به اندازه‌ای با کیفیت هستند که بتوان یک ویدئو را به وسیله آن‌ها ساخت. دسترسی به این گوشی‌ها به معنی حمل همیشگی یک دوربین با کیفیت ” HD” است.

حال شرکت”مووی”( Muwi) ابزاری همچون “کرین” در ابعاد جیبی برای گوشی‌های هوشمند و دوربین‌های معمولی طراحی کرده است که قادر به نگه داشتن گوشی و دوربین برای یک فیلم‌برداری باکیفیت است.

این محصول که “مووی”( Muwi) نام گرفته، ارزان است و با برخورداری از قدرتی بالا در حرکت، قادر به تصویر برداری “تایم‌لپس” از محیط اطراف است.
قابلیت حمل، از ویژگی‌های خوب”مووی” به شمار می‌آید.

عملکرد این ابزار برای نگه داشتن گوشی شبیه به “مونوپاد” است و گوشی در میان دو طرف کشویی دستگاه قرار می‌گیرد و دستگاه با داشتن ۴ چرخ، می‌تواند در سطوح صاف حرکت کند و از اطراف فیلمبرداری کند.

قیمت محصول برای استفاده برای گوشی‌های هوشمند ۳۹ دلار برآورد شده است و موجب ارتقاء کیفیت تولیدات ویدئویی می‌گردد. کاربران می‌توانند یک دوربین عکاسی را نیز در آن قرار دهند زیرا می‌تواند تا وزن ۵ کیلوگرم را تحمل کند.

چرخ‌دنده‌های این محصول می‌توانند توسط کاربران در”مووی” تعبیه شده و یا خارج شوند. اگر کابران تمایل به خرید موتورحرکتی این محصول را نیز داشته‌ باشند، قیمت آن برای دوربین‌ ۹۹ دلار خواهد بود.

گفتنی است، قابلیت حرکت “مووی” تنها با داشتن موتور الکتریکی دستگاه میسر خواهد بود. اگر به جای گوشی همراه، یک “دوربین دیجیتال تک‌لنزی بازتابی”( DSLR) در دستگاه استفاده شود، این محصول می‌تواند با استفاده از یک اپلیکیشن در موبایل کاربر، و با استفاده از یک “ریموت” کنترل شود و نیاز به کنترل دستی دوربین نیست.
قیمت محصول در این حالت و با داشتن ریموت نیز ۱۶۹ دلار در نظر گرفته شده است. صفحه‌ای که دوربین روی آن حرکت می‌کند، با دو اندازه ارائه می‌گردد، ۶۷ و ۹۷ سانتی‌متر. برای حرکت دوربین روی این صفحات، یک ۳پایه نیز زیر صفحات تعبیه شده است.

 منبع: ایسنا 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × پنج =

دنبال کنید @ اینستاگرام