Music Racer دانلود بازی ماشین سواری روی موسیقی

Music Racer از بازی های جالب و جدید اندرویدی در سبک ریسینگ و موزیکال می باشد که با ادغام کردن گیم پلی ناب بهمراه موزیک مورد علاقه ی کاربران می تواند لحظات مفرحی را برای آن ها رقم بزند.

موبنا – همیشه موسیقی رابطه ای تنگاتنگ با بازی های ریسینگ داشته است و به نوعی یک عامل افزایش هیجان در این بازی می باشد اما در اکثر این بازی ها شما بایستی به موسیقی ساخته شده بازی گوش کنید ولی در بازی موزیک ریسر شما می توانید به موسیقی مورد علاقه ی خود گوش کنید و از رانندگی لذت ببرید.

Music Racer
Music Racer

گیم پلی این بازی ماشین سواری بدین صورت است که شما بایستی موزیک مورد علاقه ی خود را انتخاب نمایید و بازی با توجه به موزیک انتخاب شده ی شما ، فضا و محیط خود را وفق می دهد و شما بایستی در طول مدتی که آهنگ مورد علاقه تان به پایان می رسد ، خودرو را در مسیر مسابقه نگه دارید و از برخورد با موانع مختلفی که در طول مسیرتان قرار می گیرد اجتناب کنید. با پایان هر مسابقه و با توجه به امتیازهای سفید رنگی که جمع اوری نموده اید ، پول دریافت خواهید کرد که با استفاده از این پول ها می توانید نقشه های جدیدتری را باز کنید و یا اتومبیل های جدیدتری را بخرید.

Music Racer
Music Racer

سازندگان در طراحی نورپردازی و محیط نئونی بازی بسیار خوب کار کرده اند و همانطور که قبلا اشاره کردیم محیط بازی با توجه به ریتم آهنگ شما تغییر می کند و رنگ های مختلفی به خود می گیرد بعنوان مثال اگر آهنگ دارای ریتم تندی باشد محیط بازی به رنگ های قرمز و زرد می شود و هر چقدر ریتم آهنگ شما ملایم تر باشد محیط بازی به رنگ های آبی و بنفش در می آید.

تصاویر بازی Music Racer :

دانلود بازی Music Racer :

دانلود Music_Racer_v2.3.6 با لینک مستقیم

 منبع: اندروید زوم

دنبال کنید @ اینستاگرام