معرفی مدیر امور شعب بانک کشاورزی در تهران بزرگ

قدرشناسی مردم و مسئولان ،سرمایه بزرگی برای بانک کشاورزی است که باید برای ارتقای این سرمایه ارزشمند تلاش کرد.

موبنا – به گزارش موبنا به نقل از روابط عمومی بانک کشاورزی ،روح اله خدارحمی رییس هیأت مدیره و مدیرعامل این بانک صبح روز پنجشنبه پانزدهم شهریور ماه در آیین تجلیل و معارفه مدیر امور شعب بانک کشاورزی در تهران بزرگ با اعلام مطلب فوق عملکرد این بانک را در اجرای ماموریت ٨۵ساله خود برای تأمین مالی بخش کشاورزی مثبت ارزیابی کرد.
وی با تأکید بر ضرورت تقویت روحیه جمعی برای حرکت به جلو خاطر نشان کرد:از این طریق می توانیم منشأ ثمرات خوبی باشیم و همانند گذشته به کشور خدمت کنیم.
مدیرعامل بانک کشاورزی در تشریح و تبیین موقعیت کنونی این بانک، رشد منابع این بانک را برای پاسخگویی به نیازهای مالی بخش کشاورزی یکی از مهم ترین موفقیت ها برشمرد.
وی با بیان اینکه رعایت انضباط و توجه به مصالح بانکداری در جذب سپرده‌ها از دیگر موفقیت های بانک کشاورزی است ،خاطر نشان کرد: در ادامه روند سال گذشته عملکرد این بانک به گونه‌ای بود که نیازی به اضافه برداشت از بانک مرکزی نداشتیم.
خدارحمی در بخش دیگری از سخنان خود به موضوع وصول مطالبات و تنگناهای موجود در این حوزه اشاره و تصریح کرد: همه واحد‌های بانک باید برای کاهش نرخ ریسک اعتباری و مطالبات بانک برنامه ریزی و تلاش کنند.
وی با تأکید مجدد بر توجه، پیگیری و رسیدگی به امور وصول مطالبات متذکر شد: از طریق تعامل، همراهی و مذاکره با مشتریان می توان راهکاری برای تعیین تکلیف و بازپرداخت بدهی های آنان یافت.
خدارحمی در تشریح عملکرد مالی گفت: نتیجه فعالیت همه کارکنان در سود و زیان بانک منعکس می‌شود و برای ما به عنوان بانکدار حرفه ای باید مهم باشد که عملیات مالی سود آور باشد.
وی با تأکید بر تلاش مجموعه کارکنان برای بهبود عملکرد مالی بانک کشاورزی، یادآور شد: کنترل هزینه ها،جذب منابع ارزان قیمت،مراقبت از هزینه‌های اداری،تعطیل شعب زیان ده ، و….. جزو راهکارهای مناسب در این حوزه به شمار می آید.
بر اساس این گزارش، خدارحمی در خاتمه مراسم ضمن قدردانی از تلاش های علی اکبر فهیمی، علی نقی منصور بیگی را به عنوان مدیر امور شعب بانک کشاورزی در تهران بزرگ منصوب و معرفی کرد.

دنبال کنید @ اینستاگرام