قربانی در بازدید از بیمه دی:

سهم بیمه دی در بازار کنونی قابل قبول است

محمدرضا قربانی، مدیرعامل بانک دی به همراه تنی چند از معاونین بانک با حضور در شرکت بیمه دی ضمن دیدار با مدیران و کارکنان از بخش های مختلف این مجموعه بازدید کرد.

موبنا – به گزارش موبنا به نقل از اداره روابط عمومی و تبلیغات بانک دی؛ جلسه شورای مدیران بیمه دی از شرکت‌های زیرمجموعه گروه مالی دی با حضور محمدرضا قربانی، مدیرعامل بانک دی به همراه احمد حشمی‌پور، مدیرکل حوزه مدیریت و احمد عبداللهیان، سرپرست اداره کل سرمایه گذاری و امور شرکت‌های بانک دی، عباسعلی بنی صفار، سرپرست شرکت بیمه دی و مدیران ارشد آن مجموعه با هدف آشنایی با فعالیت‌ها و چشم اندازها درمحل بیمه دی برگزار شد.
بر اساس این گزارش، در این دیدار مدیرعامل بانک دی ضمن تقدیر از خدمات ارزشمند سید مجید بختیاری، مدیرعامل سابق شرکت بیمه دی از ایشان به عنوان مدیری کوشا، دلسوز، با تدبیر و مسئولیت پذیر یاد کرد و گفت: شرکت بیمه دی با تیم مدیریتی خود توانسته است سهم قابل قبولی از بازار را کسب کند و هم اکنون، پس از چهار سال تلاش مسئولانه در شرایط مناسبی قرار دارد.
قربانی افزود: بانک دی به عنوان سهامدار اصلی شرکت بیمه دی همواره از این مجموعه حمایت کرده است و در ادامه نیز همچنان به این شرکت به عنوان یک عضو مهم از گروه مالی دی توجه خواهد داشت.
مدیرعامل بانک دی با اشاره به قرارداد درمان تکمیلی جامعه ایثارگری، خاطر نشان کرد: قرارداد بیمه درمان خانواده معزز شهدا و ایثارگران با عنوان «طرح جبران» یکی از قراردادهای بزرگ کشور است که خوشبختانه با همت والای همکاران بیمه دی و آماده سازی زیرساخت‌های لازم و تعامل مناسب با دفاتر بنیاد شهید در شهرستان‌ها با وجود محدودیت‌ها موفق شد رضایت مطلوبی کسب نماید.
قربانی با تاکید بر جدیت و اهتمام بیشتر خواستار توسعه فعالیت‌های بیمه‌ای و تحقق اهداف کوتاه مدت و بلند مدت این مجموعه شد و گفت: فعالیت‌های گسترده بین شرکت بیمه دی و بنیاد شهید و امور ایثارگران و ارائه خدمات مطلوب بیمه‌ای به جامعه هدف از جمله اقدامات شرکت بیمه دی می‌باشد که امید است در سال‌های آتی شاهد افزایش قیمت سهام شرکت بیمه دی نیز باشیم.
عباسعلی بنی صفار، سرپرست و رئیس هیات مدیره شرکت بیمه دی نیز در این دیدار ضمن قدردانی از حضور مدیرعامل بانک دی و هیات همراه در جلسه شورای مدیران این شرکت، به ارائه گزارش عملکردی از فعالیت‌ها، دستاوردها و اقدامات آتی شرکت بیمه دی پرداخت.
بنی صفار همچنین ضمن ابراز خرسندی از ارائه خدمات بیمه‌ای در سطوح متنوع به خانواده‌های معظم شهدا و امور ایثارگران افزود: با توجه به برنامه ریزی‌های اخیر انجام شده، وجود زیرساخت‌های مدیریتی جدید و وحدت بین نیروهای انسانی شرکت بیمه دی، سبب شده تا خدمات بیمه‌ای در بخش‌های مختلف با بهترین نحو به بیمه‌شدگان و خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران ارائه شود تا بستر رضایت و مشتری مداری بیش از گذشته رعایت گردد.
سرپرست شرکت بیمه دی افزود: مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره بانک دی به عنوان سهامداران اصلی، حامی و پشتیبان شرکت بیمه دی می‌باشند که نقش حمایت گرانه آنان در سال‌های اخیر مشهود است.
گفتنی است انعقاد قرارداد شرکت بیمه دی با بنیاد شهید و امور ایثارگران از دیگر اقدامات مهم این شرکت می‌باشد.

دنبال کنید @ اینستاگرام