تولید کشتی تفریحی مجهز به شهربازی دریایی (+تصاویر)

اگر از قایق سواری عادی بر روی دریا خسته شده اید و البته پول کافی در اختیار دارید می توانید از کشتی تفریحی تولیدی جدید شرکت فان ایر استفاده کنید که دارای امکانات یک شهر بازی دریایی است.

موبنا – اگر از قایق سواری عادی بر روی دریا خسته شده اید و البته پول کافی در اختیار دارید می توانید از کشتی تفریحی تولیدی جدید شرکت فان ایر استفاده کنید که دارای امکانات یک شهر بازی دریایی است.

این کشتی مجهز به یک سرسره بزرگ است که با نصب آن بر روی دکل کشتی می توانید از ارتفاع زیاد به درون آب بپرید. این سرسره یادآور سرسره های موجود در پارک های بزرگ آبی است.

همچنین صفحات بزرگی در این کشتی وجود دارد که بر روی آب شناور می مانند و تعدادی صندلی پلاستیکی نیز برای استراحت و آفتاب گرفتن بر روی آنها قابل نصب است. ابعاد صفحه شناور یادشده ۳ در ۳.۵ متر است.

چادری بزرگ برای اسکان در کنار ساحل نیز همراه با این کشتی عرضه می شود. اما یکی از قابلیت های عجیب و غریب این کشتی امکان نصب یک استخر در پشت آن است که باعث می شود افراد بتوانند در داخل دریا در محدوده ای امن و بسته به شنا کردن بپردازند، بدون اینکه نگران موج های بلند یا گم شدن و دور شدن از قایق باشند. همچنین تعدادی صندلی در حاشیه های این استخر قابل نصب کردن است.

وزن هر یک از این صفحات با صندلی های قابل نصب بر روی آنها تنها ۱۰ کیلوگرم است. قیمت این کشتی و زمان عرضه آن هنوز اعلام نشده است.

 منبع: فارس 

دنبال کنید @ اینستاگرام