برگزاری ششمین ماراتون برنامه‌نویسی تلفن‌همراه دانشگاه صنعتی شریف

۲۵۰ نفر از نخبگان برنامه نویسی کشور در ششمین ماراتون برنامه نویسی تلفن همراه دانشگاه صنعتی شریف ۱۵ الی ۱۷ شهریور ماه سال ۱۳۹۷ دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود.

موبنا – به اطلاع می‌رساند پس از برگزاری پنج دوره ماراتون برنامه‌نویسی تلفن همراه در سال‌های ۹۲ الی ۹۶ و حضور گسترده برنامه نویسان حرفه‌ای از کل کشور در این مسابقات، هم‌اکنون” دانشگاه صنعتی شریف” در حال
برگزاری” ششمین دوره ماراتون برنامه‌نویسی تلفن همراه” به تاریخ ۱۵ الی ۱۷ شهریورماه سال جاری و در محل دانشگاه صنعتی شریف می‌باشد.

لازم به توضیح است در این مسابقات تیم‌هایی شامل برنامه‌نویس، گرافیست و ایده پرداز و …، ۴۸ ساعت وقت دارند تا نسخه اولیه یک برنامه کاربردی تلفن همراه را طی یک سری قوانین و مقررات خاص طراحی و پیاده‌سازی کنند.

در این رویداد حدود ۵۰۰ نفر از برنامه نویسان کشور ثبت‌نام کردند که پس از بررسی‌های انجام شده ۲۵۰ نفر جواز ورود به مسابقات را دریافت کردند.
این افراد در قالب ۸۰ تیم از دانشگاه‌های کل کشور شامل دانشگاه صنعتی شریف، دانشگاه امیرکبیر، علم و صنعت، خواجه نصیر، دانشگاه تهران و از شهرستان‌های مشهد، اصفهان، یزد، کرمانشاه، شیراز، گلستان، تبریز، بناب، بابل و … می‌باشند.

این رویداد توسط مجموعه‌های زیر موردحمایت قرارگرفته است.
مجموعه کافه بازار، شرکت سفرهای علی‌بابا، شرکت راهکارهای همراه کارینا، شرکت تهران اینترنت، شرکت رادصا، مجموعه شرکت‌های فناپ، سازمان فرابورس ایران، شتابدهنده امید، شرکت راهکارهای متن اول آریا

هدف اصلی:

شناسایی تیم‌های برنامه نویسی برجسته کشور، شناسایی ایده‌های بکر و خلاقانه و ورود این تیم‌ها به بازار کار

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت http://mpm.sharif.ir مراجعه فرمایید.

تلفن تماس: ۶۶۰۰۲۷۱۳ – ۶۶۰۱۹۳۷۷

 

دنبال کنید @ اینستاگرام