آیین گرامیداشت هفته بانکداری اسلامی در بانک کشاورزی برگزار شد

آیین گرامیداشت هفته بانکداری اسلامی در نخستین روز از هفته بانکداری اسلامی با حضور روح اله خدارحمی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی واعضای هیات مدیره، حجه الاسلام دکتر سید عباس موسویان عضو شورای فقهی بانک مرکزی، دکتر سید کاظم صدر عضو کارگروه بانکداری اسلامی و دیگر اعضای این کارگروه در بانک کشاورزی برگزار شد.

موبنا – به گزارش موبنا به نقل از روابط عمومی بانک کشاورزی، در این نشست روح اله خدارحمی ضمن قدردانی از خدمات و اقدامات اعضای این کارگروه ، نام و یاد پیشگامان و اساتید بانکداری اسلامی را گرامی داشت و تصریح کرد: بانک کشاورزی از نخستین بانک هایی بوده که با تشکیل کمیته بانکداری اسلامی به این مهم پرداخته است و به حمداله مفتخریم که همواره در عرصه بانکداری اسلامی پیشرو بوده ایم.
وی افزود: نظام بانکی جمهوری اسلامی ایران بزرگترین مجموعه بانکداری اسلامی در دنیا و تماما بر مبانی اسلامی و شرعی استوار است و باعث سربلندی ماست که در این سیستم خدمت می کنیم.
خدارحمی همچنین بر اهمیت آموزش در زمینه ترویج مبانی و اصول بانکداری اسلامی تاکید کرد.
بر اساس این گزارش، بیان دیدگاه ها و آموزه های مرتبط با موضوع بانکداری اسلامی توسط حجه الاسلام موسویان و دکتر صدر و اهدای لوح سپاس به تعدادی از اعضای فعال این کارگروه، از دیگر برنامه های آیین گرامیداشت هفته بانکداری اسلامی در بانک کشاورزی بود.

دنبال کنید @ اینستاگرام