مدیرعامل بانک کشاورزی در آیین معارفه اعضای جدید هیات مدیره :

برای گره‌گشایی از مشکلات مردم تلاش می‌کنیم

روح اله خدارحمی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی روز چهارشنبه هفتم شهریور در آیین معارفه اعضای جدید هیات مدیره این بانک که با حضور دکتر عبدالمهدی بخشنده معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی وزیر جهادکشاورزی ، دکتر امیر باقری معاون امور بانکی، بیمه و شرکت های دولتی وزارت امور اقتصادی و دارایی و مدیران این بانک برگزار شد، ضمن اظهار خرسندی از روند مثبت حرکت بانک، عملکرد بانک کشاورزی را غرورآمیز خواند و با آرزوی موفقیت برای فرهاد فنودی و کیامرز قاسمی زانیانی در سمت اعضای جدید هیات مدیره، خواستار هم دلی و هم فکری همه ارکان بانک برای نیل به اهداف و تلاش برای گره گشایی از مشکلات مردم شد.

موبنا – به گزارش موبنا به نقل از روابط عمومی بانک کشاورزی، در این مراسم خدارحمی تاکید و تمرکز بر اهداف را عامل هدایت انرژی افراد در مسیر درست و حصول موفقیت دانست و از مدیران این بانک خواست تلاش برای اعتلا و اثربخشی بیشتر ، افزایش آبرو و اعتبار بانک و کوشش برای گره گشایی از مشکلات مردم را محور فعالیت ها، همکاری و همدلی در خانواده بانک کشاورزی قرار دهند.
وی با اشاره به موفقیت های بی سابقه بانک در سال گذشته ، کاهش هزینه تمام شده منابع برای دوسال پیاپی و نداشتن اضافه برداشت از بانک مرکزی برای سومین سال پیاپی و رساندن ضریب خوداتکایی به بالاتر از یک، اظهار داشت: در سال گذشته موفق شدیم ۲۰۴ هزار میلیارد ریال منابع جدید را برای حمایت از بخش کشاورزی جمع آوری کنیم و در حال حاضر منابع بانک را به ۸۱۴ هزار میلیارد ریال رسانده ایم که به معنای تحقق بیش از ۵۰ درصد از هدفگذاری سال جاری است.
خدارحمی افزود: بانک کشاورزی مفتخر است که از نظر سلامت و پایداری مالی جزو بانک های تراز اول کشور ، از نظر حجم تراکنش ها و شبکه ارائه خدمت جزو سه بانک برتر کشور و از نظر جلب رضایت مردم و مسئولان در شرایط بسیار خوبی است.
بر اساس این گزارش، در این مراسم دکتر باقری معاون امور بانکی، بیمه و شرکت های دولتی وزارت امور اقتصادی و دارایی، ضمن قدردانی از تلاش مدیران و کارکنان بانک کشاورزی در حمایت از بخش کشاورزی و رونق اقتصادی، بر لزوم همدلی در شرایط کنونی تاکید و اظهار امیدواری کرد اعضای جدید هیات مدیره بانک کشاورزی در جایگاه جدید، منشا اقدامات ارزنده برای کشور باشند.
وی همچنین اعلام کرد مجموعه وزارت اموراقتصادی و دارایی با هدف تقویت بخش کشاورزی، درصدد تقویت بانک کشاورزی است و جایگاه خاصی برای حمایت از بانک های تخصصی از جمله این بانک قائل است .
در ادامه این مراسم، دکتر بخشنده معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی وزیر جهادکشاورزی نیز با تاکید بر لزوم هماهنگی و همدلی ، اظهار امیدواری کرد بانک کشاورزی با حمایت وزارت جهاد کشاورزی و وزارت اموراقتصادی و دارایی و با حضور اعضای جدید هیات مدیره ، بیش از پیش منشا اثرات خیر برای کشور باشد .
شایان ذکر است در پایان مراسم، احکام فرهاد فنودی و کیامرز قاسمی زانیانی به آن ها اعطا شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 12 =

دنبال کنید @ اینستاگرام