آکواریومی متفاوت برای خانه شما! (+تصاویر)

در داخل نخستین آکواریوم بی سیم نیرو القایی جهان ماهی های رباتیک شنا می کنند که بی نیاز از باتری و یا منبع نیروی خارجی همانند یک ماهی واقعی واکنش نشان می دهند.

موبنا؛ محمدمهدی حیدرپور – آیا از جمله افراد علاقمند به داشتن آکواریوم در خانه هستید اما به واسطه ترس از مرگ ماهی ها در نتیجه عدم رسیدگی مناسب تمایلی به خرید آن ندارید؟ محصول جدید شرکت اسفیر با ماهی های رباتیک می تواند این نیاز شما را پاسخگو باشد.

آکواریوم اسفیر که نیروی خود را به صورت بی سیم دریافت می کند گزینه ای بادوام و خودکفا است. در داخل نخستین آکواریوم بی سیم نیرو القایی جهان ماهی های رباتیک شنا می کنند که بی نیاز از باتری و یا منبع نیروی خارجی همانند یک ماهی واقعی واکنش نشان می دهند.

نیروی مورد نیاز این اکواریوم و ماهی از بخش انتهایی مخزن به صورت بی سیم منتقل می شود. ماهی و آکواریوم دارای سیستم ارتباط فروسرخ برای تعامل با یکدیگر هستند. ماهی رباتیک به هر ضربه ای که به مخزن وارد می شود واکنش نشان داده و همانند یک ماهی واقعی در جهت مخالف شنا می کند.

برای افزایش تعامل بین ماهی و مخزن آکواریوم کاربر می تواند از طریق فناوری بلوتوث و موبایل هوشمند خود به آکواریم متصل شود. بر همین اساس می توان ماهی و مخزن آکواریوم را به منظور تغییر رنگ و افکت های نوری از راه دور کنترل کرد. ماهی رباتیک هنگامی که موبایل هوشمند کاربر متصل به آکواریوم اعلانی دریافت می کند، می درخشد.

آکواریوم اسفیر نسبت به نور حساس است و در شرایط نور کم تیره‌تر می شود. این آکواریوم نیرو بی سیم با برچسب قیمت ۲۶۹ دلار روانه بازار شده است.

Tag

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − پنج =

دنبال کنید @ اینستاگرام