این ماستنگ «آپولو» نام دارد! (+تصاویر)

همان گونه که از نام ماستنگ آپولو می توان انتظار داشت رنگ سیاه و سفید این خودرو به پاس بزرگداشت پروژه آپولو انتخاب شده است.

موبنا؛ محمدمهدی حیدرپور – فورد ماستنگ آپولو با الهام از برنامه فضایی آپولو ناسا شکل گرفته و جدیدترین محصول از سری خودروهای منحصر به فردی است که برای پشتیبانی از برنامه حمل و نقل هوایی جوانان انجمن هواپیمای تجربی به حراج گذاشته خواهد شد. همان گونه که از نام ماستنگ آپولو می توان انتظار داشت رنگ سیاه و سفید این خودرو به پاس بزرگداشت پروژه آپولو انتخاب شده است.

تم سیاه و سفید در طراحی ظاهری ماستنگ آپولو به داخل خودرو نیز راه یافته و لوگو ماموریت آپولو به سادگی توجه هر فردی را به سوی خود جلب می کند. همچنین نشانه های دیگری از برنامه آپولو در داخل این خودرو خودنمایی می کنند که از آن جمله می توان به مجموعه ادوات اصلاح شده، نشانگرهای پشت آمپر، صندلی های جدید با پوشش چرم سفارشی و … اشاره کرد.

طی همکاری نزدیک با شرکت مَد اینداستریز، ماستنگ آپولو به اسپلیترهای جدید جلو از جنس فیبر کربن، دیفیوزر جدید عقب و سیستم روشنایی LED زیر بدنه مجهز شده که می تواند یادآور شرایط اتمسفری سخت هنگام بازگشت یک فضاپیما به زمین و عبور از جو باشد. رینگ های آلیاژی ۲۱ اینچی با بازوهای سه شاخه نیز بر زیبایی های این ماستنگ فضایی افزوده اند.

ماستنگ آپولو به پیشرانه ۵ لیتری سوپرشارژردار مجهز شده که توانایی تولید ۶۲۷ اسب بخار نیرو و ۵۴۰ پوندفوت گشتاور را دارد. سیستم تعلیق تیون شده و ترمزهای شش پیستونه ساخت برمبو از دیگر مشخصات این خودرو منحصر به فرد هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 1 =

دنبال کنید @ اینستاگرام