هنرنمایی اشنایتزر روی i8 (+عکس)

ای‌سی اشنایتزر کار خود را در زمینه آیرودینامیک ب‌ام‌و i8 آغاز کرده و ارتفاع خودرو را به میزان ۲۵ میلیمتر در جلو و ۲۰ میلیمتر در عقب کاهش داده است.

موبنا؛ محمدمهدی حیدرپور – ای‌سی اشنایتزر یکی از تیونرهای مطرح جهان و متخصص در ارتقا خودروهای ب‌ام‌و محسوب می شود. این شرکت طی پروژه جدید خود به سراغ مدل جدید پلاگین هیبرید ب‌ام‌و i8 رفته است. اگرچه از نظر فنی در نیروی پیشرانه این خودرو تفاوتی ایجاد نشده اما تغییرات ظاهری بسیاری را در i8 صورت گرفته تا عملکرد این خودرو دوستدار محیط زیست هرچه بیشتر ارتقا یابد.

ای‌سی اشنایتزر کار خود را در زمینه آیرودینامیک ب‌ام‌و i8 آغاز کرده و ارتفاع خودرو را به میزان ۲۵ میلیمتر در جلو و ۲۰ میلیمتر در عقب کاهش داده است. اسپویلر جدید جلو، زیر رکابی های جدید و باله پشتی جدید که از جنس فیبرکربن ساخته شده اند نیز جلب توجه می کنند.

چرخ های ب‌ام‌و i8 نیز شاهد بروزرسانی بوده و رینگ های ۲۱ اینچی آلیاژی ریخته‌گری شده AC1 که ساخت خود ای‌سی اشنایتزر هستند با دو تن رنگی و طراحی بازوهای دوتایی بر زیبایی و عملکرد این خودرو افزوده اند. از تغییرات صورت گرفته در داخل خودرو نیز می توان به مجموعه پدال های آلومینیومی و کفپوش های مخملی مات اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + 1 =

دنبال کنید @ اینستاگرام