شوالیه‌های راجر دوبویی روی دست شما! (+تصاویر)

شوالیه های برنزی گرد صفحه ساعت که از جنس یشم سیاه گران بها شکل گرفته، نشسته اند و با شمشیرهایی از نیام درآمده به خواندن سریع و راحت زمان کمک می کنند.

موبنا؛ محمدمهدی حیدرپور – در سال ۲۰۱۳، شرکت سوئیسی راجر دوبویی ساعتی فوق العاده را با الهام از افسانه شاه آرتور معرفی کرد که “میز گرد اکس‌کالیبور” نام داشت و در آن ۱۲ مجسمه شوالیه حضور داشتند. راجر دوبویی امسال شوالیه ها را در قالب ساعتی جدید و منحصر به فرد بار دیگر گرد هم آورده است.

نسخه جدید این ساعت “شوالیه های میز گرد II” نام دارد و در آن ۱۲ مجمسه برنزی که با دقت و ظرافت خاصی ساخته شده اند جایگزین نشانگرهای سنتی ساعت محسوب می شوند. هر شوالیه از طراحی منحصر به فردی برخوردار است و ساخت آنها نیازمند یک روز کاری و دستان هنرمند صنعتگران بسیار ماهر راجر دوبویی است.

شوالیه های برنزی گرد صفحه ساعت که از جنس یشم سیاه گران بها شکل گرفته، نشسته اند و با شمشیرهایی از نیام درآمده به خواندن سریع و راحت زمان کمک می کنند. موتور کالیبر RD82 در ساعت شوالیه های میز گرد II بکار گرفته شده که در قابی ۴۵ میلیمتری از طلای سفید قرار می گیرد.

این موتور دارای ۱۷۲ قطعه است که به صورت دست ساز ساخته می شود و اصالت، انحصار و تخصص بکار رفته در این ساعت را تضمین می کند. راجر دوبویی نسخه اول این ساعت را به صورت تولید محدود و به تعداد ۲۸ عدد تولید کرد و احتمالا این شرایط برای ساعت شوالیه های میز گرد II نیز تکرار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 3 =

دنبال کنید @ اینستاگرام