معماری بینظیر پروژه تجاری‌مسکونی در فلوریدا (+عکس)

برنامه مذکور متشکل از هشت ساختمان است که برای اهداف مختلفی نظیر اسکان، هتل، بخش اداری، مدرسه، فروشگاه و همچنین پارکینگ مورد استفاده قرار خواهند گرفت.

موبنا؛ رکسانا دانیالی – گروه بیارکه اینگلس که به صورت اختصار تحت عنوان BIG شناخته می شود، یک گروه معماری بین المللی است و در سال ۲۰۰۵ در کوپنهاگ دانمارک تاسیس شد. این گروه به تازگی از پروژه ای چند منظوره تجاری/مسکونی در میامی (فلوریدا/آمریکا) رونمایی کرده است. برنامه مذکور متشکل از هشت ساختمان است که برای اهداف مختلفی نظیر اسکان، هتل، بخش اداری، مدرسه، فروشگاه و همچنین پارکینگ مورد استفاده قرار خواهند گرفت.

BIG قصد دارد سایت نام برده را از طریق طرح های متفاوتی نظیر فضای سبز، رستوران ها، مغازه های متنوع، دفاتر کاری و همچنین سیستم های آموزشی به یک مجموعه جذاب و شاخص تبدیل کند. قرار است در قسمت ورودی ساختمان ها، فروشگاه های مختلف با هدف افزایش جنب و جوش مجموعه شروع به کار کنند. چندین انبار اصلی نیز برای تامین فروشگاه های نام برده، در نظر گرفته خواهد شد.

مهم ترین ویژگی این مجموعه تلفیق ماهرانه فضاهای مسکونی به صورت خطوطی منظم در بخش فوقانی فروشگاه ها و انبارها با یک حیاط شهری بزرگ خواهد بود. هر واحد مسکونی چشم اندازی بی نظیر از مرکز شهر میامی و محله های اطراف آن را در اختیار خواهد داشت.

 منبع: پول نیوز

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 4 =

دنبال کنید @ اینستاگرام