کترر کانتیننتال؛ خانه‌ای که حرکت می کند! (+عکس)

یک سالن، یک اتاق خواب اصلی با تخت کینگ سایز، نورگیر و حتی یک گاراژ برای پارک خودرویی جمع و جور در کترر کانتیننتال موتورهوم وجود دارند.

موبنا؛ محمد مهدی حیدرپور – آیا به خانه ای با قابلیت حرکت نیاز دارید؟ کترر کانتیننتال موتورهوم می تواند این نیاز شما را پاسخگو باشد. برای ساخت این خانه متحرک از شاسی کامیون مرسدس بنز استفاده شده است و از ویژگی خارج ساختن بخش های مختلف برای شکل گیری فضای مد نظر سرنشینان بر اساس نیازهایشان سود می برد. در همین راستا، پنج ترکیب قابلیت شکل گیری دارند.


یک سالن، یک اتاق خواب اصلی با تخت کینگ سایز، نورگیر و حتی یک گاراژ برای پارک خودرویی جمع و جور در کترر کانتیننتال موتورهوم وجود دارند. فضای داخلی این خانه متحرک از طراحی معاصر با مبلمان مدرن، نور محیطی و صندلی های مختلف سود می برد.

در مدل ۱۱۲۵۰، کف چوبی و همچنین برخی رنگ های تند و جسورانه ارائه می شوند، در شرایطی که مدل ۱۲۰۰۰ حالتی تک رنگ با رنگ های سفید، خاکستری و نقره ای دارد. در قسمت عقب کترر کانتیننتال موتورهوم فضای کافی برای پارک یک خودرو اسمارت یا حتی آئودی A1 وجود دارد. همچنین افزون بر دستشویی و حمام اصلی، دستشویی مجزای مهمان در این خانه متحرک در نظر گرفته شده است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 12 =

دنبال کنید @ اینستاگرام