آگاهی از نتایج زنده فوتبال با اپلیکیشن Soccer Center

Soccer Center اپلیکیشنی برای آگاهی از نتایج زنده‌ی فوتبال در سرتاسر دنیا است که با پشتیبانی از تمام لیگ‌های مهم، ابزاری کامل و بی نقص را در این زمینه به وجود آورده است.

موبنا – بارها پیش آمده است که بنا به دلایل مختلف، قادر به پیگیری مسابقات فوتبال مورد نظرمان نبوده‌ایم و از دوستان و اخبار تلویزیونی، پیگیر نتیجه‌ی همزمان بازی شده‌ایم. به لطف ابزارهای آنلاینی که این روزها کارکرد آن‌ها در میان کاربران به درستی جا افتاده است، می‌توانیم از طریق وب سایت‌های مختلفی به این نتایج که به طور نامحدود تمام لیگ‌های مهم را در بر می‌گیرند دسترسی داشته باشیم. Soccer Center اپلیکیشنی برای گوشی‌های موبایل است که دسترسی به این نتایج آنلاین را حتی از پیش هم سریع‌تر کرده است و با جمع آوری تمام آن‌ها در یک اپلیکیشن موبایلی، همیشه و همه جا در سریع‌ترین زمان ممکن ما را قادر به آگاهی از نتایج مسابقات در حال انجام می‌سازد.

soccer center2 4385e

علاوه بر اعلام نتایج مسابقات در حال انجام، شما می‌توانید به برنامه‌ی هفتگی لیگ‌ها و بازی‌های پیش رو نیز دسترسی داشته باشید و با بوکمارک کردن مسابقاتی که برایتان مهم هستند، دسترسی ساده‌تری به آن‌ها و اخبار مربوطه داشته باشید. این برنامه شما را از زمان دقیق آغاز مسابقات با خبر می‌کند و توسط قابلیت آگاه سازی آن نیز می‌توانید با خیال راحت به انجام کارهای روزمره بپردازید چراکه به محض رد و بدل شدن گلی در جریان بازی، این اپلیکیشن شما را از این موضوع باخبر خواهد کرد. نمایش اطلاعات جانبی قبل از شروع بازی همچون ترکیب تیم‌ها و همچنین وجود ویدئوهای زنده از صحنه‌های مهم بازی‌ها، از دیگر ویژگی‌های این اپلیکیشن به حساب می‌آیند. برای دانلود می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید.

آگاهی از نتایج زنده فوتبال با اپلیکیشن Soccer Center آگاهی از نتایج زنده فوتبال با اپلیکیشن Soccer Center

 منبع: زومیت

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا