این «خودروساز لوکس» به زمین رضایت نداد! (+تصاویر)

می توان انتظار داشت که تیمی متشکل از کارآزموده ترین متخصصان هوا و فضا، تولید کنندگان موتورهای هواگرد و همچنین طراحان سرشناس کنار یکدیگر جمع شوند.

موبنا؛ رکسانا دانیالی – کمپانی بریتانیایی استون مارتین که در عرصه خودروسازی سابقه ای طولانی دارد، از طرح مفهومی خود برای ساخت یک هواپیمای لوکس مجهز به سیستم عمود پرواز پرده برداری کرده است. این هواپیما با همکاری کمپانی رولز- رویس هلدینگ (شرکت هوافضا و صنایع دفاعی بریتانیایی) و همچنین دانشگاه کرنفیلد توسعه خواهد یافت و هدف اصلی آن تلاش برای ایجاد یک سامانه انتقال هوایی لوکس گزارش شده است.

این طرح مفهومی مجهز به جدیدترین تکنولوژی ها از جمله سیستم های منحصر به فرد الکتریکی، هدایت هوایی و همینطور پشتوانه تجاری استون مارتین خواهد بود. بدین ترتیب می توان انتظار داشت که تیمی متشکل از کارآزموده ترین متخصصان هوا و فضا، تولید کنندگان موتورهای هواگرد و همچنین طراحان سرشناس کنار یکدیگر جمع شوند.

مدیر عامل کمپانی استون مارتین می گوید: با افزایش جمعیت در نواحی شهری، تراکم نیز به همان نسبت بالا خواهد رفت. ما باید به دنبال راه حل های جایگزین برای کاهش این تراکم، از میان بردن آلودگی و همچنین تقویت سامانه حمل و نقل عمومی باشیم. سفر هوایی بخش مهمی از آینده سیستم حمل و نقل را به خود اختصاص خواهد داد.

 منبع: پول نیوز 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + 18 =

دنبال کنید @ اینستاگرام