حضور پررنگ گروه خودروسازی سایپا در هفدهمین نمایشگاه خودرو شیراز

گروه خودروسازی سایپا با هدف معرفی محصولات و خدمات خودرویی خود در هفدهمین نمایشگاه بین المللی خودرو شیراز حضوری فعال خواهد داشت.

موبنا – گروه خودروسازی سایپا جهت معرفی محصولات و خدمات خودرویی متنوع شرکت های سایپا، پارس خودرو، سایپادیزل، سایپا- سیتروئن، سایپایدک، زامیاد، امدادخودرو، خدمات فنی رنا، سرمایه گذاری بیمه سایپا، به همراه ۱۴ نمایندگی خدمات فروش و پس از فروش سایپا در استان فارس، در هفدهمین نمایشگاه بین المللی خودرو شیراز حضور پررنگی خواهد داشت.
بر اساس این گزارش، محصولات گروه خودروسازی سایپا در فضایی بالغ بر ۳۰۰۰ مترمربع شامل: کوئیک، سراتو آپشنال، ساینا اتوماتیک، آریوتاکسی، C3 سیتروئن، گروه چانگان: CS35 ، XT Eado، گروه برلیانس: H330، H320 Cross، H220، H230 تاکسی، ساندرو استپ وی، زوتی۶۰۰T(محصول جدید)، ریچ، پادرا، درکا، استرالیس، ون مسافربری، فوتون ۶ و ۵/۸ تن، کشنده ۴۸۰KX در معرض دید علاقه مندان و بازدیدکنندگان قرار خواهد گرفت.
هفدهمین نمایشگاه بین المللی خودرو شیراز از ۲۶ تا ۲۹ تیرماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان فارس واقع در شیراز، بلوار شهید چمران، شهرک گلستان برگزار می شود.
گروه خودروسازی سایپا در سالن ملاصدرا و فضای باز این نمایشگاه در روزهای یادشده از ساعت ۱۷ تا ۲۲ پذیرای بازدیدکنندگان و علاقه مندان به صنعت خودرو و مردم شریف استان فارس و استان های همجوار خواهد بود.
گفتنی است گروه خودروسازی سایپا به منظور تعامل دوسویه با مشتریان و مردم برای دریافت بازخوردهای لازم در خصوص فعالیت ها و خدمات خود، در نمایشگاه های استانی از جمله در شهر شیراز حضور چشمگیری دارد و تا کنون با مشارکت فعالانه در این گردهمائی های خودرویی در جهت گسترش و تعمیق ارتباط با مشتریان و تامین نیازها و انتظارات آنان گام های اساسی برداشته است و از نتایج برگزاری این نمایشگاه ها در فرایندهای افزایش کیفیت محصول و خدمات بهره می برد.

دنبال کنید @ اینستاگرام