۱۵ اپلیکیشن اختصاصی مخصوص جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه (+عکس)

۱۵ اپلیکیشن برتر مربوط به جام جهانی روسیه در این مطلب آورده شده است تا با نصب هر کدام از آنها بتوانید از بازی‌های تابستان امسال لذت ببرید.

موبنا – فوتبال محبوب‌ترین ورزش در سراسر جهان است و پرطرفدارترین بازی گروهی دنیا نیز شناخته می‌شود. اگر جزء آن دسته از کاربرانی هستید که اخبار فوتبال را دنبال می‌کنید، به خوبی می‌دانید که بزرگترین اتفاق فوتبایلی جهان با نام «جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه» در حال برگزاری است. کاربرانی که به صورت مداوم با گوشی هوشمند یا رایانه لوحی خود سر و کار دارند، ترجیح می‌دهند در طول روز از طریق ابزار موبایلی در جریان آخرین اخبار و اتفاقات این حوزه قرار بگیرند. به همین خاطر ۱۵ اپلیکیشن برتر مربوط به جام جهانی روسیه در این مطلب آورده شده است تا با نصب هر کدام از آنها بتوانید از بازی‌های تابستان امسال لذت ببرید. توجه داشته باشید این اپلیکیشن‌ها برای اندروید و آیفون ارایه شده‌اند و بنابراین فارغ از اینکه چه گوشی هوشمندی در اختیار دارید، می‌توانید از مزایای اپلیکیشن‌های مذکور در جریان این مسابقات بهره ببرید.

وان‌فوتبال ساکر نیوز

این اپلیکیشن به صورت تخصصی برای هواداران فوتبال ساخته شده است و به شما امکان می‌ده تمام مسابقات، نتایج بازی‌ها و دیگر رقابت‌های صورت گرفته در تابستان امسال را روی اندروید و آیفون دنبال کنید.

هواداران بازی‌های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه می‌توانند از طریق این اپلیکیشن به بیش از ۲۰۰ رقابت در لیگ‌های بزرگ هم درتسی داشته باشند. شما می‌توانید در بخش «مورد علاقه‌ها» از فیلترهای مختلف استفاده کنید تا اخبار تیم‌های مورد نظر خود را به صورت اختصاصی در یک فولدر مجزا در اختیار داشته باشید. نتایج هر بازی و تصایور آن نیز به صورت آنلاین برای شما پخش می‌شود و از این طریق می‌توانید حتی یک لحظه هم نتایج بازی را از دست ندهید.

با این اپلیکیشن می‌توانید نخستین نفری باشید که اخبار و تصاویر مربوط به هر بازی را از منابع مختلف دریافت می‌کند، در جریان آخرین شایعات قرار می‌گیرد و به صورت لحظه به لحظه و به‌روز شده همه اطلاعات مورد نیاز خود را در اختیار دارد. همچنین در این اپلیکیشن بخشی تعبیه شده است که به کمک آن می‌توانید اطلاعات جدید و به‌روز شده در مورد باشگاه مورد علاقه خود را دریافت کنید و مقالاتی که در رسانه‌ها کمتر به آنها پرداخته می‌شود را در اختیار داشته باشید.

کاربران این برنامه موبایلی جزء آن دسته از کاربرانی طبقه‌بندی می‌شوند که نخستین اخبار تایید شده مربوط به دنیای فوتبال را در همه زمینه‌ها دریافت می‌کنند و بنابراین از طریق همین برنامه کوچک می‌توانید آخرین وضعیت تیم‌ها، جابجایی بازیکن‌ها بین آنها، قیمت جدید هر بازیکن و … را در اختیار داشته باشید.

 

فیفا

این ابزار موبایلی در اصل اپلیکیشن رسمی فدراسیون جهانی فوتبال محسوب می‌شود که آخرین اخبار، تصاویر، ویدیوهای اختصاصی و مصاحبه‌های صورت گرفته با اهالی فوتبال را به اشتراک می‌گذارد.

اپلیکیشن مذکور در جدیدترین به‌روزرسانی خود بخش ویژه‌ای را در اختیار گرفته است تا در آن به صورت لحظه به لحظه شما را در جریان اتفاقات مربوط به جام جهانی قرار دهد و همچنین در دیگر بخش‌های آن می‌توانید اخبار و اطلاعات مربوط به رقابت‌های ملی و بین‌المللی را مطالعه کنید. این برنامه موبایلی به صورت ویژه تمام مسابقات ورزشی، تحلیل‌های مربوطه و کیفیت بازی‌های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را تحت پوشش قرار می‌دهد.

علاوه بر موارد یاد شده، شما همواره این امکان را در اختیار خواهید داشت تا از پروژه‌های جهانی که فیفا دنبال می‌کند باخبر شوید. این برنامه موبایلی قادر به شما امکان می‌دهد به صورت مستقیم بهترین عکس‌ها و ویدیوهای مربوط به هر بازی را در هر مکان و زمانی مشاهده کنید.

 

یاهو اسپورت

اگر واقعا قصد دارید به تمام اطلاعات مورد علاقه خود در دنیای فوتبال دسترسی کامل داشته باشید، بهتر است این اپلیکیشن را دانلود کنید. این اپلیکیشن موبایلی فیلترهای ویژه‌ای را برای انتشار اطلاعات در اختیار دارد تا بر حسب سلیقه و نیاز شما خدمات مربوطه را ارایه دهد. «یاهو اسپورت» از بهترین اپلیکیشن‌ها در این زمینه محسوب می‌شود که برای جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸ تدارک ویژه دیده است.

در این اپلیکیشن موبایلی بخش ویژه برای دیگر ورزش‌های غیرفوتبایلی هم در نظر گرفته شده است. به عنوان مثال تمام اطلاعات مربوط به مسابقات موتورسواری، بوکس، گلف، راگبی، هاکی، بِیسبال، بسکتبال، تنیس، دوچرخه‌سواری و … نیز در این ابزار موبایلی تحت پوشش قرار می‌گیرند. شما می‌توانید برحسب علاقه شخصی به ورزش مورد علاقه خود از این اپلیکیشن استفاده کنید و آن را به گونه‌ای تنظیم کنید تا اخبار و اطلاعات مورد علاقه خود را پیش‌رو داشته باشید.

 

یونی‌ویژن دِپورتِس

شما می‌توانید به صورت کاملا رایگان، زنده و مستقیم تمام مسابقات جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸ را ر این اپلیکیشن تماشا کنید و توجه داشته باشید امکان نصب این اپلیکیشن روی گوشی‌های اندروید، آیفون و آیپد فراهم شده است. مهم‌ترین مسئله این است که شما می‌توانید با اتصال به اینترنت قابلیت‌های اپلیکیشن را افزایش دهید و همه امکانات آن را به صورت یکجا در اختیار بگیرید.

این اپلیکیشن به صورت رایگان دانلود می‌شود و امکان دسترسی به آن در بیشتر کشورهای جهان وجود دارد. باید گفت که تنها یک نکته‌ی ناخوشایند در این اپلیکیشن وجود دارد و آن هم گزارش مسابقات ورزشی پخش شده در اپلیکیشن به زبان اسپانیایی است. با این وجود ورزش فوتبال در این اپلیکیشن اخبار و اطلاعات خود را به زبان لیگ‌های مختلف در کشورهای مختلف پخش می‌کند تا هواداران از آن لذت ببرند.

«یونی‌ویژِن دِپورتِس»  را می‌توان یکی از بهترین اپلیکیشن‌های رایگان برای مسابقات جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸ روسیه معرفی کرد. پخش تصاویر ویدیویی زنده مربوط به هر بازی در این اپلیکیشن محدودیت ندارد و این ابزار موبایلی به صورت همزمان تمام اطلاعات ورزشی مربوط به هر بازی را هم جمع‌آوری می‌کند. شما در آن می‌توانید اطلاعات پیش از بازی، تصاویر مربوط به لحظات جالب، اطلاعات شخصی بازیکنان، اخبار مهم و … را در اختیار داشته باشید.

 

لایو ساکر تی‌وی

این اپلیکیشن موبایلی یک راهنمای جامع و کامل محسوب می‌شود که هواداران دنیای فوتبال می‌توانند آن را مورد استفاده قرار دهند. در این اپلیکیشن برنامه‌های رسمی مربوط به پخش مسابقات فوتبال در سراسر جهان آورده شده سات. باید توجه داشته باشید که این اپلیکیشن قادر نیست مسابقات فوتبال را به صورت زنده و مستقیم پخش کند و لینک‌های غیرقانونی برای تماشای این بازی‌ها را هم در اختیار کاربران نمی‌گذارد.

اپلیکیشن مذکور قادر است اخبار و اطلاعات مربوط به هر تورنومنت را به تمام زبان‌ها پخش کند و همچنین برنامه‌های رسمی مربوط به برگزاری مسابقات فوتبال را هم در اختیار کاربران قرار می‌دهد. این اپلیکیشن قادر است روی پلتفرم‌های مختلف از جمله تلویزیون، دستگاه های موبایلی، رادیو، پخش آنلاین و … اطلاعات مورد نیاز شما را پخش کند. به منظور آنکه اخبار مورد نظر خود را با جزییات بیشتر دریافت کنید، شما می‌توانید با فعال کردن یک گزینه این امکان را در اختیار داشته باشید تا هر لحظه آخرین خبر در اختیای شما قرار گیرد و نوتیفیکِیشن مربوط به آن را مطالعه کنید.

«لایو ساکر تی‌وی» در اصل پلتفرم موبایلی شبکه تلویزیونی آمریکایی با همین نام محسوب می‌شود و یک پورتال اینترنتی با همین نام هم ارایه شده است که قابلیت‌های فراوان دارد. از جمله مزایای این اپلیکیشن می‌توان به انتشار برنامه‌های رسمی هر بازی، برنامه‌های رسمی هر تیم باشگاهی، لینک‌های رسمی پخش تصاویر زنده ویدیویی، پخش برنامه‌های تلویزیونی محلی، اخبار مطبوعات و … اشاره کرد.

 

ولکام ۲۰۱۸

«ولکام ۲۰۱۸» در اصل یک اپلیکیشن موبایلی جامع محسوب می‌شود که مهم‌ترین خبار مسابقات فوتبال جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را در اختیار کاربران می‌گذارد. شما در این اپلیکیشن می‌توانید آخرین اخبار مربوط به هر تورنومنت را در اختیار داشته باشید، اطلاعات لحظه به لحظه بازی‌ها را دریافت کنید، و در جریان فعالیت‌های هر تیم فوتبال به صورت اختصاصی قرار گیرید. همچنین این امکان برای شما فراهم شده است تا گزارش های اختصاصی و مصاحبه‌های ویژه به صورت رایگان برای شما پخش شود و از ین طریق بتوانید کاملا به‌روز باشید.

بخش ویژه‌ داخل این اپلیکیشن موسوم به «پلَنِر» به گونه‌ای طراحی شده است که برنامه‌ریزی شهرهای مختلف روسیه برای برگزاری هر مسابقه را نمایان می‌کند و جاذبه‌های توریستی شهر از جمله موزه‌ها، سالن‌های تئاتر و نمایش، پارک‌ها، گالری‌ها، فروشگاه‌ها، مکان‌های دیدنی، رستورا‌ن‌ها و … را نشان می‌دهد تا اگر قصد رفتن به روسیه را دارید از این طریق لذت بیشتری از سفر خود ببرید.

بخش دیگر داخل این اپلیکیشن «فَن گاید» نامگذاری شده است که در به شما اعلام می‌کند چطور بتوانید در جریان برگزاری مسابقات المپیک ۲۰۱۸ روسیه از شهری به شهر دیگر سفر کنید، مجاز به حمل چه وسایلی در هر ورزشگاه هستید و چگونه می‌توانید ارزان‌ترین محل اقامت و وسیله حمل و نقل را در روسیه بیابید. پاسخگویی به تمام این سوالات از طریق این اپلیکیشن انجام می‌شود.

 

لایو ساکر فور ورلد کاپ راشا ۲۰۱۸

این اپلیکیشن که برای آن نام طولانی در نظر گرفته شده است، به صورت اختصاصی مسابقات جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸ روسیه را تحت پوشش قرار می‌دهد. این اپلکییشن به شما کمک می‌کند در هرلحظه و به صورت لحظه به لحظه تمام اتفاقات این دوره از بازی‌ها را در اختیار داشته باشید. اپلیکیشن مذکور خدمات جالبی را در اختیار دارد که از جمله آنها می‌توان به برنامه‌ریزی مبتنی بر تقویم برای تمام بازی‌های رسمی، اطلاعات بازیکنان و … اشاره کرد.

شما همچنین می‌توانید نوتیفیکیشن‌های مربوط به هر بازی را در اختیار داشته باشید تا هر زمان یک گل بین دو بازی رد و بدل شد، همان لحظه در جریان قرار بگیرید. همچنین این امکان برای شما در نظر گرفته شده است تا بازی‌های مورد علاقه شما به صورت  جداگانه اخبار خود را روی نمایشگر گوشی هوشمند نمایان کنند.

بنابراین اگر قصد دارید آخرین اخبار و اطلاعات و اتفاقات مربوط به مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به صورت رایگان برای شما منتشر شود، این اپلیکیشن را حتما در اختیار داشته باشید.

 

فورزا فوتبال

این اپلیکیشن موبایلی تقریبا همان خدماتی را ارایه می‌دهد که برای اپلیکیشن «فیفا» در نظر گرفته شده است و البته رابط کاربری این ابزار موبایلی اندکی پیچیده‌تر است.

پس از آنکه اپلیکیشن را نصب می‌کنید، می‌بایست به بخش تنظیمات آن بروید تا بخش مختلف را طبق نیاز خود ساماندهی کنید. نخستین باید لیگ‌های فوتبال مورد نظر خود را انتخاب کنید که در این زمینه می‌توان از این بخش مسابقات جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸ را انتخاب کرد. بازی‌ها، زمان برگزاری آنها و اطلاعات آماری مختلف و دقیق همواره در این بخش منتشر می‌شوند. دومین گام مهم برای تنظیم اپلیکیشن این است که تیم فوتبال مورد علاقه یا چند تیم مورد نظر را برگزینید. این کار به راحتی انجام می‌شود و کافی است کنار نام تیم مورد علاقه خود تیک بزنید.

انتشار اطلاعات در اپلیکیشن «فورزا فوتبال» به سه شکل انجام می‌شود: رقابت مورد نظر شما، تیم مورد نظر شما، تقویم مورد نظر شما. بخش نخست که محبوب‌تر و معمول‌تر است به شما نشان می‌دهد که در بازی مورد نظر در هر لیگ چه اتفاقاتی می‌افتد. با فعال کردن این بخش در قسمت بالای نمایشگر شما یک نوار کوچک فعال می‌شود که اطلاعات مربوطه در آن به نمایش درمی‌آید و شما از این طریق می‌توانید مدیریت اوضاع را در دست بگیرید.

 

فوت‌موب

این اپلیکیشن به صورت کامل با نام «فوت‌موب ساکر اسکورز پرو» شناخته می‌شود و یک برنامه کاربردی است که مورد توجه تمامی کاربران فوتبال قرار می‌گیرد. این اپلیکیشن به شما کمک می‌کند تمام مسابقات فوتبالی که در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه برگزار می‌شود را مانیتور کنید، نتایج بازی‌ها را در اختیار داشته باشید، برنامه‌های آنها را ببینید و تصاویر مربوطه را هم تماشا کنید. این اپلیکیشن سایت‌های اختصاصی تمام لیگ‌های بزرگ جهان در کشورهای مختلف را تحت پوشش قرار می‌دهد و هم اکنون برای مسابقات جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸ یک بخش ویژه در اختیار گرفته است.

در این اپلیکیشن شما می‌توانید آخرین اخبار و اطلاعات دقیق مربوط به جام جهانی، لیگ‌های برتر، بوندسلیگا،‌ لا لیگا، چمپیونز لیگ، سری اِی، ام‌ال‌اس و … را در اختیار داشته باشید. در اپلیکیشن مذکور شما قادر خواهید بود کامنت‌های منتشر شده از سوی کارشناسان فوتبال را مشاهده کنید و به صورت لحظه به لحظه در جریان همه اتفاقات قرار بگیرید.

 

ورلد کاپ ۲۰۱۸ اسکژول

این اپلیکیشن می‌تواند تمام اطلاعات مهم در مورد مهم‌ترین مسابقات فوتبالی جهان را منتشر کند و به صورت ویژه برای جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸ روسیه برنامه‌ریزی کرده است. اپلیکیشن مذکور رابط کاربری ساده و کاربردی دارد و در آن می‌توانید به تمامی اطلاعات مورد نیاز خود دسترسی داشته باشید. در این اپلیکیشن بخش‌های زیر را مشاهده می‌کنید، برنامه‌ها، تیم‌ها، گروه‌ها، ورزشگاه‌ها، درباره ما. هر بخش اطلاعات ویژه و اختصاصی مربوطه را در خود جا داده است و بنابراین شما با آن هیچ یک از جزییات مهم را از دست نمی‌دهید.

طراحی این اپلیکیشن بسیار ساده و جالب است و به راحت‌ترین شکل می‌توانید داده‌های مورد نیاز خود را در آن بیابید. این اپلیکیشن برای تمام کاربران انرویدی رایگان است.

 

راشا ورلد کاپ ۲۰۱۸

این اپلیکیشن به گونه‌ای طراحی شده است که تمامی هواداران مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه از آن تقدیر خواهند کرد. در این اپلیکیشن می‌توانید به صورت لحظه به لحظه آخرین اخبار را در اختیار داشته باشید و در جریان لحظه به لحظه همه مسابقات قرار بگیرید. اپلیکیشن بخش‌های مختلفی را شامل می‌شود تا اطلاعات مربوط به نتایج بازی‌ها، برنامه‌ریزی بازی‌های آتی، گروه‌ها، امتیازها و … را مشاهده کنید.

«راشا ورلد کاپ ۲۰۱۸» تنها اپلیکیشن راهنما برای «فیفا ورلد کاپ» محسوب می‌شود که تا این حد امکانات و قابلیت‌های کاربردی برای آن در نظر گرفته شده است. در این اپلیکیشن می‌توانید به صورت کاملا جزیی اطلاعات و داده‌های مربوط به هر بخش را در اختیار داشته باشید و به صورت رایگان آن را روی دستگاه های اندرویدی نصب کنید.

 

راشا ۲۰۱۸ ورلد کاپ

اپلیکیشن «راشا ۲۰۱۸ ورلد کاپ» یکی از بهترین گزینه‌ها برای تابستان امسال محسوب می‌شود که تمام اطلاعات مربوط به مسابقات جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸ روسیه را به صورت یکجا در اختیار شما می‌گذارد.

اطلاعاتی که از طریق این اپلیکیشن برای شما ارایه می‌شود را می‌توان در بخش‌های زیر معرفی کرد:

  • ورزشگاه‌ها و شهرهایی که قرار است مسابقات در آنها برگزار شوند، شامل تمامی تصاویر، ظرفیت ورزشگاه‌ها،‌ مراسم افتتاحیه و …
  • گروه هایی که در این دوره از مسابقات جام جهانی فوتبال شرکت دارند.
  • بازی‌های میان گروه‌های مورد علاقه
  • اطلاعات مربوط به برنامه زمانی
  • امتیازدهی فیفا به هر یک از تیم ها
  • اطلاعات مربوط به مسابقات قهرمانی سال‌های قبل

در مجموع می‌توان گفت اگر قصد دارید تمام اطلاعات تخصصی جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸ روسیه با جزییات کامل در اختیار شما قرار گیرد، بهتر است این اپلیکیشن را نصب کنید.

 

ورلد کاپ ۲۰۱۸: لایو اسکورز، فیکسچرز، اند ریزالتز

این اپلیکیشن که به صورت مخفف با نام «ورلد کاپ ۲۰۱۸» شناخته می‌شود برای کاربران اندرویدی به صورت رایگان عرضه شده است. در این اپلیکیشن می‌توانید به تمام اطلاعات در مورد مهم‌ترین بازی‌های فوتبال تابستان امسال در جام جهانی روسیه دسترسی داشته باشید. همچنین این امکان فراهمشده است تا بتوانید آخرین اخبار و گزارش‌های مربوطه را هم بخوانید، کیفیت حضور تیم‌ها را بررسی کنید، از موقعیت لحظه به لحظه آنها باخبر شوید، برنامه زمانی بازی‌ها را در اختیار داشته باشید و اطلاعات تخصصی بیشتر مربوط به هر یک از تیم‌ها را هم مطالعه کنید.

این اپلیکیشن عکس‌ها و تصاویر ویدیویی جذاب را منتشر می‌کند، به صورت مستقیم گل‌های رد و بدل شده بین تیم‌ها را اعلام می‌کند، اطلاعات مربوط به امتیاز تیم‌ها را انعکاس می‌دهد و دیگر اخبار مهم را در اختیار شما می‌گذارد. طراحی اپلیکیشن بسیار زیبا و کاربردی است و به رنگ سفید و قرمز ارایه شده است. شما با این اپلیکیشن به هیچ ابزار موبایلی دیگری نیاز نخواهید داشت.

 

ورلد کاپ راشا ۲۰۱۸ بای بیناری بریج

اگر قصد دارد هیچ گونه جزییاتی پیرامون بازی‌های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه از نگاه شما پنهان بماند، بهتر است که این اپلیکیشن را در اختیار بگیرید. شما می‌توانید این اپلیکیشن را به صورت کاملا رایگان روی دستگاه‌های موبایلی اندرویدی نصب کنید. این ابزار موبایلی به شما امکان می‌دهد آخرین اخبار و اتفاقات مربوط به هر بازی را به صورت لحظه به لحظه مشاهده کنید، در جریان کیفیت بازی هر تیم قرار بگیرید، و اتفاقات سپری شده در هر گروه را بخوانید.

در این اپلیکیشن موبایلی می‌توانید وضعیت هر استادیوم و شهرهای میزبان را با جزییات کامل بررسی کنید، تاریخچه‌ هر تورنومنت را ببینید و کیفیت حضور تیم‌ها در تاریخ برگزاری مسابقات جام جهانی فوتبال را بررسی کنید. با این توضیح به نظر می‌رسد که با «ورلد کاپ راشا ۲۰۱۸ بای بیناری بریج» به همه آنچه که می خواستید دسترسی دارید.

 

ورلد کاپ راشا ۲۰۱۸

اگرچه چند اپلیکیشن دیگر هم با این نام ارایه شده بود، ولی این ابزار موبایلی متفاوت به گونه‌ای ارایه شده است که به صورت ویژه روی هر یک از بازیکن‌ها، تیم‌ها، برنامه‌های زمانی و دیگر اطلاعات کاربردی تاکید دارد.

قابلیت‌هایی که برای اپلیکیشن مذکور در نظر گفته شده است این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا به صورت فنی بتوانید تیم‌ها را با یکدیگر مقایسه کنید، برنامه زمانی رویارویی آنها را در اختیار داشته باشید، لحظه به لحظه به‌روز شوید و تاریخچه جام جهانی و تارخچه حضور هر یک از تیم‌ها را هم ببینید.

به همین منظور بخش‌های مختلفی در این اپلیکیشن تعبیه شده است که شما می‌توانید آن را برحسب سلیقه خود برای مشاهده وضعیت تیم‌ها و گروه‌ها تنظیم کنید و از این طریق بتوانید در جریان آخرین اطلاعات قرار بگیرید. این اپلیکیشن به گونه‌ای ساخته شده است که تصاویر ویدیویی مربوط به بهترین لحظات سپری شده در مسابقه فوتبال را هم نمایش می‌دهد و فضا را به گونه‌ای ترسیم میکند که تصور کنید در ورزشگاه حضور داشته‌اید.

دنبال کنید @ اینستاگرام