تویوتا کرولا ۲۰۱۹ در چهار تیپ مختلف آماده ورود به بازار (+عکس)

اگر می‌خواهید کرولا هاچبک ۲۰۱۹ شما اندکی زیباتر به نظر برسد و لاستیک‌های بزرگتری داشته باشد، می‌بایست تیپ ایکس‌اس‌ای آن را خریداری کنید. این تیپ ۲۲۹۹۰ دلار قیمت دارد به موتور شش سرعته دستی مجهز شده است.

موبنا – مدل ۲۰۱۹ اتومبیل «تویوتا کرولا هاچبک» قابلیت‌هایی را با خود به همراه دارد که می‌تواند بار دیگر این شرکت ژاپنی را به بازار جهانی برگرداند و با قیمت مناسب، یک دستگاه خودروی کاربردی را در اختیار مشتریان بگذارد.

«تویوتا کرولا هاچبک اس‌ای ۲۰۱۹» از تابستان امسال وارد بازار می‌شود و قیمت پایه برا آن ۱۹۹۹۰ دلار در نظر گرفته شده و شرکت سازنده تصمیم دارد این رقم برای همه بازارهای جهانی به صورت مشابه در نظر بگیرد. موتور این خودرو ۲.۰ لیتری آی۴ است که ۱۶۸ اسب بخار توان دارد و قدرت گشتاور آن نیز ۱۵۱ پوند-فوت محاسبه می‌شود.

تیپ اس‌ای این خودرو استانداردترین مدل آن محسوب می‌شود که برای آن نمایشگر لمسی ۸ اینچی با انواع سیستم‌های دستیار راننده در نظر گرفته شده است که از جمله آنها می‌توان به سیستم کروز کنترل تطبیقی و ترمز اضطراری هوشمند اشاره کرد. علاقمندان به این محصول همچنین می‌توانند با پرداخت ۱۴۰۰ دلار اضافی یک بسته ویژه را به اتومبیل جدید خود اضافه کنند تا بر اساس آن سیستم مانیتورینگ نقطه کور، سیستم کنترل داخلی Entune 3.0 و سرویس اینترنتی تویوتا را نیز در اختیار داشته باشند.

البته کاربران می‌توانند این خودروی شش سرعته دستی را با تیپ سی‌وی‌تی جایگزین کنند که در عوض می‌بایست قیمت ۲۲۰۹۰ دلار را پردازند. این تیپ قادر است به‌ازای هر ۱۰۰ کیلومتر ۷.۳ لیتر بنزین در شهر و ۶.۸ لیتر بنزین در بزرگر‌اه‌ها مصرف کند. در مقابل میزان مصرف در مدل ۶ سرعته دستی این خودرو به ترتیب ۷.۱ و ۶.۶ لیتر گزارش شده است.

اگر می‌خواهید کرولا هاچبک شما اندکی زیباتر به نظر برسد و لاستیک‌های بزرگتری داشته باشد، می‌بایست تیپ ایکس‌اس‌ای آن را خریداری کنید. این تیپ ۲۲۹۹۰ دلار قیمت دارد به موتور شش سرعته دستی مجهز شده است. همچنین با پردخت ۲۴۰۹۰ دلار می‌توانید تیپ سی‌وی‌تی با همین شکل ظاهری و امکانات اضافی در اختیار بگیرید. علاقمندان به این خودرو یک گزینه ۱۶۰۰ دلاری نیز در اختیار دارند که به کمک آن می‌توانند خدمات اتومبیل متصل به اینترنت، شارژر بی‌سیم تلفن همراه،‌ سیستم راهیابی و سیستم صوتی ۸۰۰ واتی را هم در اختیار داشته باشند.

با این توضیحات می‌توان گفت ظاهر زیباتر مدل ایکس‌اس‌ای یک مشکل هم دارد که مصرف بیشتر موتور آن است. شرکت تویوتا پیش‌بینی کرده است که تیپ ایکس‌اس‌ای سی‌وی‌تی خودروی جدید کرولا هاچبک به‌ازای هر ۱۰۰ کیلومتر در مسیرهای شهری ۷.۸ لیتر و در بزرگراه‌ها ۶.۸ لیتر بنزین مصرف کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + دوازده =

دنبال کنید @ اینستاگرام