Y7 Prime هوآوی چگونه با چهره شما قفل گوشی را باز می‌کند؟ (+عکس)

آنچه که Y7 Prime 2018 هوآوی را از دیگر محصولات مشابه موجود در بازار متمایز می‌کند،‌ سیستم تشخیص چهره برای باز کردن قفل گوشی هوشمند در آن است.

موبنا – اواسط آپریل سال جاری بود که شرکت هوآوی پرچمدار گوشی‌های میان رده جهان را با نام Y7 Prime 2018 معرفی کرد تا از این طریق بتواند کاربران جهان را بهتر هدفگیری کند. این گوشی هوشمند که هم اکنون در بسیاری از کشورهای جهان از جمله ایران به فروش می‌رسد، قابلیت‌های منحصر به‌فرد و متمایزی دارد که آنها را می‌توان به بهترین شکل به کار گفت.

برای گوشی هوشمند ۵.۹۹ اینچی Y7 Prime رم ۳ گیگابایتی و حافظه داخلی ۳۲ گیگابایتی در نظر گرفته شده است و «درِک دو» مدیر منطقه‌ای هوآوی در آفریقا از این محصول عنوان محبوب‌ترین گوشی هوشمند میان رده جهان برای کاربران جوان یاد می‌کند. برای آن دسته از کاربرانی که تمایل دارند با پرداخت هزینه کم با گوشی هوشمند میان رده خود عکس‌های مناسب تهیه کنند این دستگاه دو دوربین اصلی ۱۳ و ۲ مگاپیکسلی را در قسمت پشت بدنه شامل می‌شود و در قسمت جلوی ان نیز دوربین سلفی ۸ مگاپیکسلی تعبیه شده است.

با همه این توضیحات آنچه که Y7 Prime 2018 هوآوی را از دیگر محصولات مشابه موجود در بازار متمایز می‌کند،‌ سیستم تشخیص چهره برای باز کردن قفل گوشی هوشمند در آن است. دوربین سلفی این گوشی هوشمند به فناوری واقعیت افزوده مجهز شده است و زمانی که چهره کاربر در مقابل آن قرار می‌گیرد، می‌توان آن را برای باز کردن قفل گوشی هوشمند مورد استفاده قرار دهد.

صاحبان این گوشی هوشمند می‌توانند از چهره خود به عنوان رمز عبور استفاده کنند تا وارد دستگاه شوند. برای این کار تنها کافی است گوشی هوشمند را از روی میز بدارند و آن را در مقابل صورت خود قرار دهند.

برای آن دسته از کاربرانی که تحلیل مربوط به گوشی‌های مختلف را مطالعه کردند به خوبی روشن است که سیستم باز کردن قفل گوشی به کمک صورت از جمله مزایایی محسوب می‌شود که به کمک آن می‌توان یک دستگاه را به عنوان گوشی جدید انتخاب کرد. در سال ۲۰۱۸ میلادی بسیاری از گوشی‌های هوشمند پیشرفته این فناوری را در خود جا داده‌اند و در این میان هوآوی برای نخستین بار آن را وارد خانواده میان رده‌ها کرده است.

دوربین سلفی این دستگاه در صورت تمایل کاربر می‌تواند برای تشخیص چهره و باز کردن قفل گوشی از این طریق مورد استفاده قرار گیرد. این سیستم face Unlock نامگذاری شده است و زمانی که در هر شرایط نوری از آن استفاده کنید، به خوبی عمل می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × پنج =

دنبال کنید @ اینستاگرام