پیشرفته‌ترین ردیاب دوربرد دنیا (+فیلم و عکس)

با اینکه یافتن دوستان و خانواده اغلب به کمک تلفن‌های هوشمند انجام می‌شود، اما اتصال به اینترنت و مشکلات سخت‌افزاری و ارتباطی می‌تواند باعث مشکلات اپلیکیشن‌های ردیابی شود.

موبنا؛ علی مهدوی – برای حل این مشکل و ارائه راه‌حلی قابل ‌اطمینان، تیم تحقیقاتی LynQ، پیشرفته‌ترین ردیاب دوربرد دنیا را طراحی و تولید کرده است.

ردیاب LynQ برای فعالیت خود به هیچ‌گونه وایفای، دیتای موبایل یا نقشه دیجیتال احتیاج ندارد و باتری آن با یک‌بار شارژ، سه روز کامل انرژی این وسیله را تأمین می‌کند. این وسیله هیچ‌گونه اشتراک ماهیانه‌ای ندارد و می‌تواند به طور همزمان اطلاعات را برای ۱۲ نفر در فاصله ۵ کیلومتری ارسال کند.

بدنه ضدآب و گرد و خاک آن در تست‌های نظامی تأیید شده و LynQ را به راه‌ حلی قابل اطمینان برای یافتن عزیزان در سخت‌ترین شرایط تبدیل کرده است. دیگر نیازی به مکان‌یابی با نقشه‌ها و ابزارهای پیچیده نیست.

LynQ برای گروه‌های کوهنوردی و گردشگری به گونه‌ای طراحی شده که نمایشگرهای این وسیله محل دقیق، فاصله و جهت هر کدام از اعضای گروه را به آن‌ها نشان خواهد داد و به افراد گروه اطمینان می‌دهد که همدیگر را به راحتی خواهند یافت. از این وسیله می‌توان برای یافتن عزیزان در ازدحام جمعیت و همچنین برای یافتن کودکان یا افراد مبتلا به آلزایمر استفاده کنید.

 

این وسیله در نوامبر سال ۲۰۱۸ با قیمت حدود ۵۰۰ هزار تومان به بازار جهانی عرضه خواهد شد.

 

One thought on “پیشرفته‌ترین ردیاب دوربرد دنیا (+فیلم و عکس)

امکان نظردهی غیرفعال شده است.

دنبال کنید @ اینستاگرام