یک زندگی جدید با ادواش سامسونگ

گاهی‌وقت‌ها اتفاقاتی در زندگی‌ آدم می‌افتد که زندگی را تغییر می‌دهد. شاید این اتفاق و این تغییر آنقدرها هم بزرگ نباشد اما تاثیری که از آن می‌گیریم می‌تواند بزرگ باشد. یکی از این اتفاقات ورود یک ماشین لباسشویی جدید به زندگی من بود.

موبنا – بخاطر وسواس زیادی که به نظافت و بخصوص تمیزی لباس‌ها دارم همیشه یکی از مهم‌ترین دغدغه‌هایم شستن لباس‌ها بود که هم زمان زیادی از من می‌گرفت و هم ذهنم را تا حد زیادی مشغول خودش می‌کرد.

از همان ابتدای صبح که بلند می‌شدم ذهنم مشغول جمع کردن لباس‌های بچه‌ها از اتاق‌های خانه بود. هرچقدر هم که به آنها تذکر می‌دادم لباس‌های کثیف‌ را داخل سبد مخصوص بگذارند باز تکه لباسی را جایی جا می‌گذاشتند. و امان از روزی که من ماشین را روشن می‌کردم و در حالی که برای کمی استراحت به سمت کاناپه می‌رفتم، چشمم به تکه لباسی، جورابی یا کلاهی جامانده می‌افتاد.

 

یک زندگی جدید با ادواش سامسونگ

فکر اینکه بعد از این همه زحمت باز هم سبد لباس‌ها خالی نمی‌شود ذهنم را مشغول می‌کرد. چون در این حالت نه می‌شود برای این چند تکه لباس یک بار دیگر ماشین را روشن کرد نه می‌شود آنها را برای مدت طولانی در سبد لباس‌ها قرار داد زیرا باید حداقل چند روزی داخل سبد بمانند تا به اندازه کافی لباس کثیف جمع شود. پس مجبورم آن یک تکه را با دست بشورم.

اما خرید سری ادواش ماشین‌های لباسشویی سامسونگ همان اتفاق بزرگی بود که در زندگی‌ام افتاد. این ماشین‌های لباسشویی یک در مخصوص برای اضافه کردن تکه لباس‌های جامانده در میانه چرخه شستشو دارد. این در کوچک که بالای در اصلی ماشین‌های لباسشویی ادواش سامسونگ قرار گرفته به من امکان داد تا آن تکه لباس‌های جا مانده را در زمان‌هایی معین از چرخه شستشو به ماشین اضافه کنم. این یعنی ذهنم از آن همه درگیری آزاد شده و واقعا بعد از روشن کردن لباسشویی دیگر با خیالی آسوده استراحت می‌کنم.

جدا از این مورد من هم مثل خیلی از افراد عادت کرده‌ام با اینکه ماشین لباسشویی خودکار کارش را انجام می‌دهد، تمام مدت داخل خانه بمانم زیرا همیشه نگرانم که نکند اتفاق ناخواسته‌ای در مدت شستشو بیفتد. حالا مدل H147 ادواش سامسونگ این لحظات شیرین زندگی‌مان را هم به ما برگردانده است. این مدل با برنامه‌ای به نام اسمارت هوم سامسونگ قابل کنترل از راه دور است. اگر این برنامه را روی گوشی‌تان اجرا کنید، تمام  اطلاعات چرخه فعالیت ماشین و چرخه شستشو روی صفحه گوشی برای شما نمایش داده می‌شود.

یک زندگی جدید با ادواش سامسونگ

به این ترتیب حتی اگر اتفاق ناخواسته‌ای بیفتد فورا از آن مطلع می‌شوید و اگر هم به هر دلیلی مثل ریختن بستنی روی لباس پسر بازیگوش‌تان در پارک، بخواهید چرخه شستشو را متوقف کنید، کافی است با استفاده از برنامه کنترل به ماشین دستور دهید تا زمان برگشت شما به خانه منتظر بماند تا بتوانید لباس پسرتان را هم داخل ماشین بیاندازید تا همراه بقیه شسته شود.

مدت زمان شستشوی لباس‌ها هم از آن زمان‌هایی است که می‌توانیم برایش برنامه داشته باشیم. بجای آنکه چند ساعت منتظر بمانیم تا لباس‌مان شسته شود تا بتوانیم برای تفریح بیرون برویم، کافی است یکی از مدل‌های H147 و P1494 ادواش سامسونگ را خریداری کنیم.  این مدل‌ها با استفاده از فناوری اسپید اسپری (Speed Spray)  آب را با فشار بسیار بالا روی لباس‌ها اسپری می‌کند و در نتیجه یک ظرفیت معمول از لباس‌های کثیف (۵ کیلوگرم) را تنها در ۵۹ دقیقه می‌شویند. البته این نکته را نباید فراوش کرد که کم شدن زمان شستشو به هیچ‌وجه به معنی کاهش کیفیت شستشو نیست.

یک زندگی جدید با ادواش سامسونگ

با وجود آنکه ماشین‌های لباسشویی ما را از مشغول شدن مستقیم به شستشو رها کرده بودند اما سروصدای زیاد آنها نمی‌گذاشت خیلی از کارهایی که دوست داشتیم مثل مطالعه، تماشای برنامه موردنظرمان در تلویزیون یا استراحت را انجام دهیم. اما حالا گزینه‌ای مثل مدل H147 از سری ادواش شرکت سامسونگ مجهز به فناوری جدید VTR Plus عرضه شده است که دستگاهی بدون لرزش برای آسایش شما فراهم می‌کند. با این فناوری، استفاده از ماشین لباسشویی ادواش به این معنی است که دیگر کل آن لحظات و ساعت‌ها کاملا در اختیار خودتان است تا هر کاری که دوست دارید را در لحظات ارزشمند زندگی‌تان انجام دهید.

در مجموع می‌توان گفت با داشتن یکی از این محصولات سری ادواش سامسونگ، در کنار استفاده از جدیدترین فناوری‌های روز دنیا و در اختیار داشتن محصولی زیبا و چشم‌نواز، می‌توانید زندگی جدیدی را با لحظاتی آزاد و فارغ از کار تکراری شستشوی لباس‌ها برای ساعت‌های طولانی تجربه کنید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا