HUAWEI Y7 Prime 2018 صفحه‌نمایش FullView برای گوشی هوشمند اقتصادی

HUAWEI Y7 Prime 2018 صفحه‌نمایش FullView برای گوشی هوشمند اقتصادی

با نگاهی به بازار تلفن همراه، ما می‌توانیم تغییر سریع در تکنولوژی محصول را مشاهده کنیم.

موبنا – از صفحه‌نمایش کوچک‌ تا اکنون صفحه‌نمایش بزرگ‌تر و از رزولوشن کم تا تعریف رزولوشن بالا؛ صفحه‌نمایش FullView در حال حاضر تبدیل به یک روند جدید برای نیاز مصرف‌کنندگان به‌خصوص نسل جوان است. Huawei  از صفحه‌نمایش ۵.۹۹ اینچی در HUAWEI Y7 Prime 2018 با فناوری FullView Display رونمایی کرد. این دستگاه مخصوص مشتریانی است که به دنبال صفحه‌نمایش شیک و بزرگ، ویژگی‌های عکاسی و تجربه کاربری عالی هستند.

یکی از بزرگ‌ترین ویژگی‌های HUAWEI Y7 Prime 2018 معرفی فناوری FullView به گوشی‌های اقتصادی است که صفحه‌نمایش بسیار بزرگ‌تری به نسبت ۵.۷ اینچی سامسونگ در J7 2017 و ۵.۷ اینچی OPPO A83 ارائه می‌دهد. دستگاه HUAWEI یک نمای گسترده‌تر را فراهم می‌کند و کاربران را قادر می‌سازد از تمام اپلیکیشن ها به نحوه بهتری استفاده کنند. این ویژگی شگفت‌انگیز، نتیجه سرمایه‌گذاری مستمر تحقیق و توسعه و همچنین غلبه بر چالش‌های تکنولوژی مختلف است.

 

Huawei Y7 Prime 2018 دارای میراثی از گوشیهای هوشمند پرچمدار در بازار است

 از نیمه دوم سال ۲۰۱۷، تلفن همراه با صفحه‌نمایش FullView به‌سرعت در حال تبدیل‌شدن به یک موضوع داغ است. Huawei FullView Display بر روی دستگاه‌های میان رده و پرچم‌دار مانند Mate 10 و سری جدید Nova مورداستفاده قرار گرفت. در تاریخ ۲۷ مارس، Huawei یکی دیگر از گوشی‌های پرچم‌دار خود را با نام  HUAWEI P20 با این صفحه‌نمایش معرفی کرد. HUAWEI FullView Display در HUAWEI Mate 10 -HUAWEI P20 و HUAWEI nova موفقیت خود را جهت گسترش به دیگر محصولات به خوبی اثبات کرد.

درحالی‌که نیازهای مصرف‌کنندگان به‌طور مداوم تغییر می‌کنند، تعداد بیشتری از مصرف‌کنندگان در سطح ابتدایی مایل به تجربه یک نمایش FullView باکیفیت بهتر هستند اما گزینه‌های موجود در بازار بسیار محدود است. در صفحه‌نمایش کوچک کنونی مصرف‌کنندگان نمی‌توانند جزییات بهتر را مشاهده کنند. با مشاهده این شکاف در بازار، Huawei دارای صفحه‌نمایش ۵.۹۹ اینچی HUAWEI FullView Display را در HUAWEI Y7 Prime 2018 معرفی کرده است که نمایشگر بسیار بزرگ‌تر و گسترده‌تری نسبت به سامسونگ J7 2017 و OPPO A83 ارائه می‌دهد.

نمایشگر HUAWEI FullView در سری Y به معنای ورود صفحه‌نمایش FullView به گوشی‌های سطح پایین در آینده و تبدیل‌شدن به اولینی دیگر برای شرکت HUAWEI است. بدین منظور از صفحه‌نمایش FullView تمامی رنج‌های کاربران می‌توانند بهره‌مند شوند.

 درحالی‌که یک صفحه‌نمایش FullView امکان مشاهده بهتر، راحت گرفتن و افزایش بهره‌وری کاربر را فراهم می‌کند، چالش‌های دیگری را برای طراحی گوشی هوشمند ایجاد می‌کند. طراحی که باید به‌اندازه کافی ظرافت را در خود جای دهد.

اطمینان از کارایی صفحه‌نمایش ۵.۹۹ اینچی، کار ساده‌ای در صنعت نیست. گوشی هوشمند باید برای کاربر کاملاً جمع جور باشد. HUAWEI Y7 Prime 2018 پس از تلاش‌های متعدد، بهترین راه‌حل را برای رسیدن به تعادل بین صفحه‌نمایش بزرگ‌تر، بدنه و قابلیت اطمینان در دست شناخته خواهد شد.

در حال حاضر اکثر تلفن‌های موجود در بازار دارای نسبت ابعاد ۱۶:۹ هستند و تنها تعداد کمی از تلفن‌های باکیفیت بالا دارای صفحه‌نمایش ۱۸:۹ طراحی می‌شوند. پس چرا Huawei یک صفحه‌نمایش ۱۸:۹ را برای گوشی اقتصادی مانند HUAWEI Y7 Prime 2018 انتخاب می‌کند؟ با صفحه‌نمایش بزرگ‌تر، نسبت ۱۸:۹ اجازه می‌دهد تا یک صفحه‌نمایش باریک‌تر و بهینه‌تر در دست داشته باشید. نسبت ابعاد ۱۸:۹ می‌تواند ۱۲.۵ درصد محتوای بیشتری در مقایسه با صفحه‌نمایش ۱۶:۹ به کاربر نمایش دهد. با مشاهده گسترده‌تر، کاربران حس بهتری دارند که درنتیجه تجربه کاربری افزایش پیداکرده و به‌عنوان یک برگ برنده در رقابت با دیگر دستگاه‌های بازار شناخته خواهد شد.

ساخت و طراحی نفیس، طراحی شیشه ۲.۵D منحنی، نسبت ابعاد ۱۸:۹ در HUAWEI Y7 Prime 2018 اجازه می‌دهد تا یک با اسمارت فونی اقتصادی و همه‌چیزتمام روبه‌رو باشیم.

با توجه به روند تکنولوژی تلفن همراه، احتمالاً می‌توانیم ببینیم که اکثر گوشی‌های موجود در بازار، طراحی FullView را در آینده نزدیک خواهند پذیرفت. در حال حاضر Huawei FullView Display به تمام سطوح گوشی‌های هوشمند این شرکت وارد شده است. مصرف‌کنندگانی که به دنبال صفحه‌نمایش بهتری هستند، بدون شک با دنبال کردن این نوع صفحه‌نمایش نیازشان برطرف خواهد شد.

دنبال کنید @ اینستاگرام