Huawei P20 Pro جایزه جهانی TIPA 2018 را برای کیفیت دوربین خود به‌دست آورد

Huawei اعلام کرد که مجمع عمومی TIPA دستگاه HUAWEI P20 Pro را به‌عنوان یکی از بهترین محصولات سال ۲۰۱۸ معرفی کرده است.

موبنا – علاوه بر آن این دستگاه را به‌عنوان “بهترین گوشی هوشمند درزمینه عکاسی” شناخته؛ این جایزه معتبر نشان‌دهنده تعهد و تلاش‌های مهندسان و طراحان Huawei در توسعه دستگاه‌های پیشرو برای مصرف‌کنندگان در سطح جهان است.

لی چانگجو، معاونت بخش گوشی های هوشمندHuawei ، گفت: ”سری HUAWEI P همیشه دوربین‌های فوق‌العاده‌ای داشته‌اند. شاهد اولین سیستم دوربین سه گانه دنیا با همکاری لایکا در P20 هستیم تا این مدل از کاربران مبتدی تا کاملاً حرفه‌ای را به خوبی در بر بگیرد و تصاویر فوق‌العاده‌ای را ثبت کند. ما می‌خواهیم از TIPA برای شناخت جدیدترین محصول پرچمدار خود و اهدای عنوان برترین تشکر کنیم. از شما دعوت می‌کنیم اتفاقات آتی Huawei را با دقت پیگیری کنید. ”
بررسیHUAWEI P20 Pro توسط نمایندگانی از ۲۹ ناشر عکاس از سراسر جهان انجام شده است. اولین دوربین لایکا با سه حسگر و دیافراگم f/1.8، f/1.6 و f/2.4؛ دارای سنسور ۴۰MP RGB، یک سنسور تک‌رنگ ۲۰ مگاپیکسلی و سنسور ۸ مگاپیکسل تله فوتو با ۳ برابر بزرگنمایی همراه با لرزش‌گیر اپتیکال، از جمله مشخصات فنی این دوربین به حساب می‌آید. این ترکیب با سیستم AI بیش از ۵۰۰ الگوریتم تشخیص صحنه در ۱۹ دسته‌بندی ثبت کرده تا کاربران تصاویر باکیفیت بهتری را ثبت کنند.
Thomas Gerwers، مدیر TIPA گفت: “TIPA برای دومین سال متوالی به یک گوشی هوشمند Huawei درزمینه عکاسی هوشمند جایزه اعطا کرده است. P20 Pro که با لایکا هماهنگ شده، نقطه عطفی در توسعه گوشی‌های هوشمند برای عکس‌برداری باکیفیت عالی به شمار می‌آید.”
دوربین‌های سری Huawei P20 تغییرات زیادی را در روند توسعه عکاسی گوشی‌های هوشمند ایجاد کرده‌اند که اخیراً توسط DxOMark آزمایش شد. در حقیقت، HUAWEI P20 Pro و HUAWEI P20 دو امتیاز بالایی را برای گوشی‌های هوشمند دریافت کرده‌اند و به ترتیب با کسب امتیاز سه رقمی ۱۰۹ و ۱۰۲ در رتبه اول و دوم ایستاده‌اند. به گفته لارس رم از DxOMark ، ” عموماً ما هر نسل جدید تلفن‌های هوشمند را که بررسی می‌کنیم، یک پله افزایش را شاهد هستیم اما این دو دستگاه با عملکردی بسیار بهتر چند پله به جلو رفته‌اند. تنظیمات دوربین سه گانه در P20 Pro بزرگ‌ترین نوآوری است که ما در تصویربرداری از تلفن همراه در بازه اخیر شاهد بودیم و این نشان‌دهنده این است که بازی گوشی هوشمند به نفع هواوی عوض‌شده است. ”

دنبال کنید @ اینستاگرام