آشپزخانه ای به سبک هفته مد در میلان! (+تصاویر)

اشکال مذکور متشکل از الگوهای سنتی خیره کننده به رنگ های قرمز و نارنجی همراه با نقوش تکرار شونده آبی و سفید خواهند بود. انتظار می رود که امکان فروش این لوازم لوکس تا اواخر سال جاری مهیا شود.

موبنا؛ رکسانا دانیالی – قطعا تاکنون بارهای بار نام کمپانی های مشهور دولچه اند گابانا و همچنین اسمگ را شنیده اید. اما پیش از آن که به معرفی حاصل همکاری این دو برند جهانی بپردازیم، کمی بیشتر با آنها آشنا خواهیم شد.

دولچه اند گابانا شرکت کالاهای لوکس ایتالیایی است که برای نخستین بار در سال ۱۹۸۵ به دست دومنیکو دولچه و استفانو گابانا تاسیس شد. این برند مجهز به دو خط تولید مجزا است که هرکدام از آنها اهداف خاص خود را دنبال می کنند؛ دولچه اند گابانا و دی اند جی. جالب است بدانید زیرمجموعه دولچه اند گابانا از برند اصلی، بیشتر به طراحی و تولید اقلام لوکس و گران قیمت اختصاص دارد.

اسمگ نیز یک برند ایتالیایی تولید کننده لوازم خانگی است که در سال ۱۹۴۸ بنیان گذاری شد. بخش مهمی از شهرت این کمپانی مربوط به یخچال هایی(و سایر انواع لازم خانگی) است که از سبک وینتیج دهه ۱۹۵۰ میلادی تبعیت می کنند. این یخچال ها دارای گوشه هایی گرد هستند و در رنگ های متنوع با الگوهای مدرن تولید می شوند.

باتوجه به مطالب فوق، اکنون دید بهتری از نتیجه همکاری دو جانبه دولچه اند گابانا و اسمگ خواهیم داشت. این پروژه که وابسته به فرهنگ هنری کشور مربوطه است، تجهیزات آشپزخانه همچون یخچال و اجاق گاز را شامل می شود. این وسایل در روند پروژه نام برده به نقش و نگارهایی که در اغلب موارد متقارن هستند، مزین شده اند. تصاویری که در ادامه مشاهده خواهید کرد، مربوط به رونمایی از آشپزخانه ای کاملا متفاوت در هفته مد و طراحی میلان است. هود، اجاق گاز سری ویکتوریا اسمگ و یخچال FAB28 همراه با اشکال چشم نواز همگی جزئی از پروژه رنگارنگ دولچه اند گابانا و اسمگ هستند.

اشکال مذکور متشکل از الگوهای سنتی خیره کننده به رنگ های قرمز و نارنجی همراه با نقوش تکرار شونده آبی و سفید خواهند بود. انتظار می رود که امکان فروش این لوازم لوکس تا اواخر سال جاری مهیا شود.
پروژه “ساخت ایتالیا” که از میراث دومنیکو دولچه و استفانو گابانا الهام گرفته است، بر الگوهای سنتی و طرح های منحصر به فرد سیسیلی (منطقه ای در ایتالیا) تمرکز یافت. علاوه بر یخچال و اجاق گاز، این هنرنمایی شامل حال دستگاه های قهوه ساز و مخلوط کن ها نیز شده است.

 منبع: پول نیوز 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + دوازده =