انتقاد نماینده تبریز از عدم انجام تعهدات ایرانسل در قبال تراکتورسازی

عضو سابق هیأت مدیره باشگاه تراکتورسازی ضمن تشریح دلایل اعلام آمادگی سپاه برای واگذاری باشگاه تراکتور، تصریح کرد: ایرانسل به رغم تعهدات خود به تراکتورسازی، کم کاری هایی داشته است.

موبنا – محمداسماعیل سعیدی با اشاره به اعلام آمادگی سپاه برای واگذاری باشگاه تراکتورسازی، گفت: بررسی شرایط قبل از مالکیت سپاه و بعد از آن نشان می‌دهد که چه تحولاتی در باشگاه تراکتورسازی رخ داده و تا چه میزان این واگذاری اثرات مثبتی در باشگاه تراکتورسازی داشته است.
وی در پاسخ به این سئوال که چه کسانی به وعده‌های خود در قبال باشگاه تراکتورسازی عمل نکردند، گفت: متولیان واگذاری و تصمیم‌گیرندگان در این خصوص افرادی بودند که چنین وعده‌هایی را دادند؛ در عین حال نکته مهم نیز این است که در آن زمان که باشگاه با بحران مواجه شده بود هیچ نهاد، ارگان یا فردی حاضر نبود قبول مسئولیت کند و سپاه تنها نهادی بود که برای مالکیت تراکتور اعلام آمادگی کرد.
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی افزود: عدم حمایت‌های وعده داده شده و فشارهای بیرونی باعث شد که سپاه اعلام آمادگی کند که باشگاه را واگذار کند اما معتقدم نباید به این سادگی‌ها سپاه را از دست داد چراکه قطعا با رفتن سپاه، باشگاه با مشکلات عدیده‌ای مواجه خواهد شد.
سعیدی برای نمونه به یکی از تعهدات عمل نشده از طرف یکی از اسپانسرهای باشگاه اشاره و اضافه کرد: اسپانسر ایرانسل در قبال سه باشگاه پرسپولیس، استقلال و تراکتورسازی تعهداتی داشت که با پیگیری‌های صورت گرفته از سوی مسئولان، اسپانسر فقط به تعهداتش در قبال استقلال و پرسپولیس عمل کرد و حمایت مسئولان از تراکتورسازی نسبت به استقلال و پرسپولیس کمتر بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + 13 =

دنبال کنید @ اینستاگرام