خودکار جادویی چندمنظوره (+فیلم و عکس)

شرکت FunModity واقع در لس آنجلس محصول جدیدی با عنوان خودکار ماشینی Specta و توپ ضد استرس معرفی کرده است که هر دو به عنوان ابزاری برای بهره‌وری و کنترل استرس و کمک به تمرکز ساخته شده‌اند.

موبنا؛ علی مهدوی – Specta از ۱۲ کارکرد متفاوت از جمله در بازکن بطری، پای قلم یا جا خودکاری، قلم پنهان با مقیاس‌های مختلف، دکمه سکوت، اسپینر دوگانه و یک دکمه نرم برای بازی و رفع استرس تشکیل شده است. شما می‌توانید با تماشای ویدیوی زیر با کارکردهای جالب این وسیله آشنا شوید.

 

 

خودکارSPECTA یک قلم EDC با کیفیت است که از آلیاژ آلومینیوم براق ساخته شده است. فعالیت نسبتاً بی‌صدای توپ Fidget به شما این امکان را می‌دهد که بدون هیچ حواس پرتی برای خود و کسانی که در اطراف شما هستند، همزمان با کار به رفع استرس و افزایش تمرکز خود کمک کنید. نکته قابل توجه، بدنه آلومینیومی آن است که بسیار خوش دست طراحی شده است و یک احساس راحتی و اعتماد به نفس برای شما ایجاد می‌کند.

این محصول در بازار جهانی تقریباً با قیمت ۴۵۰ هزار تومان به فروش می‌رسد.
لازم به ذکر است؛ دغدغه اصلی طراحان Specta این بوده که در زمان ناامیدی و هنگامی که با مشکلاتمان درگیر می‌شویم و یا به ایده‌های خود فکر می‌کنیم، ناخودآگاه دچار استرس خواهیم شد. به همین خاطر این توپ‌های ضد استرس می‌توانند استرس و خستگی کار را در زندگی روزمره ما کاهش دهند و به طور کلی یک وسیله به خصوص برای سرگرمی هستند!

در حالی که بسیاری از دستگاه‌های ضد استرس در بازار از ویژگی‌های خوبی برای آزاد کردن انرژی برخوردار هستند، اما شاید جنس پلاستیکی آن‌ها نقطه ضعفی است که باعث می‌شود بیشتر شبیه به یک اسباب بازی دیده شوند. اما این نکته در طراحی Specta لحاظ شده و برای همین بسیار شیک و مجلسی به نظر می‌آید.

Tag

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − یک =