تجربه اقامت مدرن روی آب! (+عکس)

در سراسر جهان خانه‌های منحصر به فرد و عجیبی را می توان یافت که سازنده‌های آن‌ها در ساخت و سازشان مهارت، خلاقیت و نبوغ خاصی به خرج داده‌اند.

موبنا؛ علی مهدوی – “مکس ژیووف” طراح خانه‌های قایقی اخیراً آخرین پروژه خود را با نام Modul Go معرفی کرد. این یک خانه قایقی ارزان قیمت، انعطاف پذیر و مکانیزه است که می‌تواند به عنوان محل اقامت، کافی‌شاپ یا حتی به منظور تشکیل یک شهرک شناور کوچک مورد استفاده قرار گیرد.

 

 

Modul Go می‌تواند روی یک پلتفرم شناور به ابعاد ۹ × ۴.۵ m یا ۱۳ × ۶.۵ m به همراه یک موتور الکتریکی قرار گیرد. صفحه‌های خورشیدی برای تولید برق و یک سیستم تصفیه آب روی سقف خانه نصب می شوند.

 

 

بخش داخلی شامل اتاق نشیمن، محل غذاخوری، آشپزخانه، اتاق خواب، حمام و توالت است. علاوه بر این، یک سقف کاذب بلندتر نیز برای اتاق خواب در نظر گرفته شده است.

 

 

اگر این محصول به بازار عرضه شود، مشتریان می‌توانند از یک اپلیکیشن روی گوشی هوشمند برای انتخاب نوع قایق برحسب نیاز خود استفاده کنند. مدل‌هایی همچون فروشگاه قهوه شناور، یا وسیله حمل و نقل، و یا خانه، قبل از انتخاب آپشن‌های اضافی وجود دارند. مدل انتخاب شده سپس در کارخانه ساخته خواهد شد و قطعات را با استفاده از کامیون‌ها به مشتری تحویل می‌دهند و یک تیم چهار نفره ظرف مدت ۴۸ ساعت آن را در محل آماده می‌کنند.

 

 

انتظار می‌رود هزینه ساخت Modul Go حدود ۶۰۰ میلیون تومان باشد. بنابراین نسبت به مدل‌های دیگر از جمله Bluefield Houseboat و UFO 2.0 که هزینه‌هایی بالغ بر ۱ میلیارد تومان صرف آن‌ها شده، بسیار مناسب است.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 4 =

دنبال کنید @ اینستاگرام