خلبانی که به خاطر عکس اسنپ‌چت اخراج شد (+عکس)

سخنگوی شرکت هواپیمایی ایزی‌جت در پی این اتفاق توضیح داد که رفتار خلبان غیرقابل پذیرش بوده است و او از شغل خود اخراج شده است.

موبنا – اگرچه پرواز با هواپیما طول مسیر را کوتاه می‌کند، ولی از آنجایی که مردم همواره در آسمان به سر می‌برند و فقط یک پنجره کوچک در کنار خود دارند چندان جذاب به نظر نمی‌رسد. مسافران هوایی مجبورند برای ساعت‌های طولانی روی صندلی بنشینند و در بهترین حالت فیلم سینمایی تماشا کنند. بنابراین استفاده از اپلیکیشن‌های اجتماعی از جمله اسنپ‌چت می‌توانند ایده جالبی به نظر برسد تا تجربه پرواز متفاوت شود. جالب است بدانید این ایده جالب حتی خلبان هواپیماها را هم وسوسه کرده است و چنین کاری انجام داده‌اند.

«مایکل کاستلوچی» خلبان شرکت هوایی ایزی‌جت طی پروازی که از پاریس به مادرید داشت با استفاده از فیلترهای سرگرم کننده شبکه اجتماعی اسنپ‌چت  از خود عکس و فیلم گرفت، برای صورت خود از گوش‌های سگ، ماسک پزشکی خرگوشی، شکلک‌های خنده‌دار و… استفاده کرد و همین اتفاق باعث شد او اخراج شود.

آقای کاستلوچی پس از آنکه عکس‌های خود را با فیلترهای اسنپ‌چت ویرایش کرد آن را روی حساب کاربری خود در شبکه اجتماعی قرار داد تا به اطرافیان نشان دهد تا چه اندازه خلبان ماهری است و حین پرواز می‌تواند اقدامات سرگرم کننده انجام دهد.

او همچنین یک تصویر ویدیویی سرگرم‌کننده از خود به اشتراک گذاشت و کاربران در کامنت‌های خود برای او نوشتند: «این همان کاری است که وقتی حوصله خلبان‌ها سر رفته است انجام می‌دهند»،‌ »یک دنیا سرگرمی در کابین خلبان»، «این اتفاق واقعا خطرناک، غیرحرفه‌ای و اشتباه است که چنین عکس‌هایی گرفته می‌شود»، «عکس‌های بامزه خلبان در ارتفاع ۳۰ هزار پایی اصلا هم جالب نیست».

در تصویر ویدیویی نشان داده شد که کمک‌خلبان در کنار کاستلوچی در حال انجام حرکات موزون است و بدون آنکه به کنترل هواپیما توجه داشته باشد، با فیلترهای اسنپ‌چت تصویر خود را تزیین کرده است. لازم به ذکر است پس از این اتفاقات کاستلوچی حساب کاربری خود را در اسنپ‌چت حذف کرد.

سخنگوی شرکت هواپیمایی ایزی‌جت در پی این اتفاق توضیح داد که رفتار خلبان غیرقابل پذیرش بوده است و او از شغل خود اخراج شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + 1 =