کنسول بازی جدید آتاری با نام «Atari VCS» (+عکس)

آتاری یکی از معروف‌ترین تولیدکنندگان سرگرمی‌های تعاملی در جهان بطور رسمی کنسول جدید خود را با نام "Atari VCS" معرفی کرده که قبلاً با عنوان کاری "Ataribox" شناخته شده است.

موبنا؛ علی مهدوی – این نقطه عطف مهم در آتاری ترکیب ماهرانه‌ای از خطوط مدرن و جزئیات حیرت‌انگیز همراه با نوآوری‌های جدید است که واکنش‌های مثبتی از طرف هواداران خود دریافت کرده است.


لوگویAtari VCS مانند خود کنسول، نسل‌های فعلی و گذشته را ترکیب می‌کند و از تاریخ غنی آتاری که مربوط به آرم‌ها، تصاویر و بازی‌های به یادماندنی سال‌های ۱۹۷۰ تا ۸۰ می‌باشد، برای طراحی گرافیکی پیشرفته خود الهام گرفته است.


این کنسول با الهام از نمونه‌های اصلی آتاری بصورت کلاسیک طراحی شده و انتظار می‌رود قیمت آن در بازار جهانی حدود ۱ میلیون و چهارصد هزار تومان باشد.


“مایکل آرست” مدیر بخش اجرایی شرکت آتاری می‌گوید: “همه دست‌اندرکارانی که در پلتفرم جدید نقش داشتند، برای ساخت این وسیله، به اندازه بهترین طرفداران آتاری نسبت به برند و میراث آن تعصب داشتند. با آوردن نام آتاری vcs ما می‌دانیم که همه چیز باید کاملاً درست انجام شود و به همین دلیل بود که ما در اواخر سال قبل توزیع این کنسول را به تعویق انداختیم.”


وی در ادامه افزود: “امیدواریم که طرفداران آتاری، توجه شدید ما نسبت به جزئیات را قدر بدانند و به همین اندازه برای آتاری vcs مشتاق باشند.”
آتاری vcs همراه با یک کنترل طرح کلاسیک و یک گیم‌پد فروخته خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − یازده =

دنبال کنید @ اینستاگرام