اگر پرچمدار سامسونگ شبیه «آیفون ایکس» بود! (+عکس)

«گلکسی اس۹» بدنه متفاوتی را شامل می‌شود و اگر قرار بود سامسونگ نوار مشکی بالای آن را حذف کند و در عوض از یک زایده کوچک‌تر استفاده کند، ۸۴.۳۶ درصد از سطح روی آن را نمایشگر می‌پوشاند.

موبنا – «گلکسی اس۹» سامسونگ بهترین و پیشرفته‌ترین گوشی هوشمند اندرویدی جهان محسب می‌شود که کاربران در حال حاضر می‌توانند خریداری کنند. با این وجود به نظر شما اگر این گوشی هوشمند شبیه پرچمدار اپل طراحی شده بود تا در قسمت بالای نمایشگر یکپارچه یک زایده مشکلی با قابلیت دراختیار گرفتن حسگرهای دوربین و بلندگو را شامل شود، شکل ظاهری این گوشی هوشمند چگونه می‌شد؟

اگر پرچمدار سامسونگ شبیه «آیفون ایکس» بود! (+عکس)

«مارتین هاجِک» از بزرگترین طراحان فناوری در جهان تصاویر کامپیوتری جدیدی منتشر کرده است و نشان داده است که اگر قرار بود سامسونگ برای طراحی پرچمدار جدید خود از «آیفون ایکس» اپل تقلید کند، چه تغییراتی برای این گوشی هوشمند اعمال می‌شد.

اگر پرچمدار سامسونگ شبیه «آیفون ایکس» بود! (+عکس)

با این توضیح، اگر سامسونگ به استفاده از نوار مشکی یک‌سره در قسمت فوقانی نمایشگر لمسی از یک زایده مشکی کوچک‌تر شبیه «آیفون ایکس» استفاده می‌کرد، می‌توانست فضای بیشتری را به نمایشگر خود اختصاص دهد. گوشی هوشمند «ایسوس زِنفون ۵» که چنین طراحی را پیش گرفته است موفق شد ۸۳.۶۹ درصد از سطح روی گوشی را به نمایشگر اختصاص دهد و این در حالی است که ۸۲.۳۵ درصد از سطح روی «آیفون ایکس» را نمایشگر لمسی پوشانده است.

اگر پرچمدار سامسونگ شبیه «آیفون ایکس» بود! (+عکس)

با این توضیحات، «گلکسی اس۹» بدنه متفاوتی را شامل می‌شود و اگر قرار بود سامسونگ نوار مشکی بالای آن را حذف کند و در عوض از یک زایده کوچک‌تر استفاده کند، ۸۴.۳۶ درصد از سطح روی آن را نمایشگر می‌پوشاند. لازم به ذکر است در حال حاضر ۸۴.۸۵ درصد از سطح روی گوشی هوشمند «اسنشال فون» را نمایشگر پوشانده است و این محصول نسبت به اندازه خود بزرگترین نمایشگر جهان را شامل می‌شود.

تصاویری که در اینجا منتشر شده است نشان می‌دهد که اگر سامسونگ برای طراحی پرچمدار جدید خود از اپل تقلید کرده بود، چه محصولی را به دست کاربران می‌رساند.

اگر پرچمدار سامسونگ شبیه «آیفون ایکس» بود! (+عکس)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا